Reakcja Lewandowskiego na gola Słowacji. Tego nie pokazali w telewizji [WIDEO]

reakcja lewandowskiego na gola słowacji

Reakcja Lewandowskiego na gola Słowacji podbija sieć. W stacji sportowej ESPN jedna z kamer skierowana była na gwiazdę reprezentacji Polski. Dzięki temu udało się zarejestrować to, jak popularny RL9 zareagował w momencie, gdy Słowacja po raz drugi w meczu wyszła na prowadzenie. Kapitan biało-czerwonych wdał się jeszcze w dyskusję z Bartoszem Bereszyńskim, który także był wściekły i coś mu tłumaczył. Kibice do całej sytuacji dorobili już wiele teorii. Wszystko można zobaczyć w wideo – znajdziecie je w dalszej części tekstu.

Reakcja Lewandowskiego na gola Słowacji. Tego nie pokazali w telewizji! [WIDEO]

Nadal nie milkną echa wczorajszego fatalnego występu polskiej reprezentacji na Euro 2020. Biało-czerwoni przegrali na otwarcie mistrzostw z najsłabszą drużyną w grupie, co praktycznie pozbawiło ich szans na awans do kolejnej fazy rozgrywek. A to dlatego, że pozostałe dwa pojedynki rozegramy z silniejszymi zespołami. Jakakolwiek porażka już niemal w stu procentach pogrzebie nasze szanse na wyjście do 1/8 rozgrywek. Trudno natomiast wyobrazić sobie, że nie przegrywamy z piekielnie mocną Hiszpanią i wygrywamy ze Szwecją, która wczoraj postawiła się La Furia Roja.

Dużo w kontekście porażki ze Słowacją mówi się też o Robercie Lewandowskim. Nasz napastnik przez cały mecz był mało widoczny i z jego obecności na placu gry nie było zbyt wiele pożytku. Uwagę zwraca jednak nagranie, na którym widać jego reakcję na drugą straconą bramkę. Wywołało ono sporo dyskusji wśród kibiców. Wszystko zarejestrowały kamery w stacji sportowej ESPN. Zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE: CO MUSI SIĘ STAĆ, ŻEBY POLSKA WYSZŁA Z GRUPY NA EURO?

Kibice zastanawiają się, czy tak powinien zachować się kapitan zespołu

W sieci momentalnie wybuchła dyskusja na temat reakcji „Lewego” na całą sytuację. Na wideo widać jego rozgoryczenie. Później można dostrzec, że Lewandowski wyraża swoje niezadowolenie z postawy obrony naszego zespołu. Doszło także do mocnej wymiany zdań z Bartoszem Bereszyńskim. Ten wyglądał, jakby bronił swoich racji. Rzecz jasna w grę wchodzą ogromne emocje, jednak na materiale wideo nie prezentuje się to dobrze.

Zdaniem kibiców, kapitan zespołu powinien zareagować nieco inaczej. Mowa o motywacji, zagrzewaniu do walki – gdyż mecz przecież jeszcze trwał.

źródło: YouTube, Twitter, goodwordnews

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.