Policjant zastrzelił młodego mężczyznę w Koninie!

policjant zastrzelił

Policjant zastrzelił młodego mężczyznę w Koninie! Takie wiadomości z ostatniej chwili, błyskawicznie obiegły polskie media. Wszystko miało stać się około godziny 10:00, na jednym z osiedli wielkopolskiego miasta. Funkcjonariusze chcieli wylegitymować kilku młodych mężczyzn. Nagle jeden z nich rzucił się do ucieczki, a następnie podjął próbę ataku na funkcjonariusza za pomocą ostrego przedmiotu – tak podawały pierwsze doniesienia. Najpierw padł strzał ostrzegawczy. Później pocisk poleciał w kierunku napastnika. Reanimacja nie przyniosła skutku. Kolejne dni pokazały jednak sporo wątpliwości co do pierwszych relacji medialnych. 

Policjant zastrzelił młodego mężczyznę w Koninie!

Tragedia w Koninie – policjant śmiertelnie postrzelił młodego mężczyznę na jednym z tamtejszych osiedli. Cały dramat rozegrał się dziś około godziny 10:00. Funkcjonariusze podejmujący interwencję, chcieli wylegitymować grupę młodych mężczyzn. Wtem jeden z nich podjął się próby ucieczki. Chwilę później wyjął on ostry przedmiot, który miał przypominać nożyczki – po czym ruszył w kierunku policjanta. Portal rmf24.pl podaje, jakoby paść miały dwa strzały – najpierw ostrzegawczy, a kolejny w stronę napastnika. Kula trafiła mężczyznę. Natychmiast podjęto się jego reanimacji, jednakże nie przyniosła ona oczekiwanego efektu. Postrzelony zmarł.

ZOBACZ TAKŻE: ABSURD PO WYBUDOWANIU NOWEJ ŚCIEŻKI ROWEROWEJ, KTÓRA KOSZTOWAŁA OKOŁO 2,5 MILIONA ZŁOTYCH! NA JEJ ŚRODKU STOJĄ BETONOWE SŁUPY GRANICZNE, A SAMA DROGA NAGLE SIĘ URYWA

Przy ciele mężczyzny znaleziono opakowanie z podejrzanym białym proszkiem – to prawdopodobnie narkotyki

Informację o śmiertelnym postrzeleniu potwierdził Andrzej Borowiak, który jest rzecznikiem prasowym wielkopolskiej policji:

Doszło do sytuacji, w której policjant zmuszony był użyć broni. Mężczyzna został postrzelony. Mimo reanimacji zmarł.

Co więcej, pojawiła się wiadomość, jakoby przy ciele nieżyjącego znaleziono opakowanie z białym proszkiem. Teraz jednak dementuje się wieści, jakoby miały to być narkotyki.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.