Policjanci obezwładnili mężczyznę – zatrzymany zmarł w szpitalu! [WIDEO]

Rodzina Bartka chce ujawnić zdjęcia z sekcji zwłok

Szokujące wydarzenia prosto z Lubina. Policjanci otrzymali wezwanie do agresywnego mężczyzny, który rzucał kamieniami w okna okolicznych budynków. Prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze obezwładnili agresora, używając chwytów obezwładniających oraz kajdanek. Po dwóch godzinach mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policjanci obezwładnili mężczyznę

W piątkowy poranek w Lubinie, na ulicy Traugutta doszło do policyjnej interwencji. Pomoc wezwała matka agresywnego mężczyzny, który rzucał kamieniami w okna. Jak sama wyznała, syn miał problemy z narkotykami i prawdopodobnie dlatego zachowywał się niebezpiecznie. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy obezwładnili mężczyznę, a następnie skuli w kajdanki.

ZOBACZ TAKŻE: 15-LETNIA SPODZIEWA SIĘ DRUGIEGO DZIECKA – ZNANA NASTOLATKA ZOSTANIE MAMĄ PO RAZ DRUGI!

Nagranie z tych wydarzeń trafiło do sieci. Na filmie widać, że mężczyzna wyrywał się, a także wołał pomocy. Mimo wszystko funkcjonariuszom udało się doprowadzić go do radiowozu. Podczas próby umieszczenia mężczyzny w pojeździe widać, jak opadł z sił i osunął się na ziemię.

Lubińscy policjanci zostali wezwani na miejsce, gdzie agresywny i pobudzony mocno mężczyzna miał rzucać kamieniami w okna zabudowań. Na numer alarmowy zadzwoniła matka mężczyzny, która zaznaczyła, że syn nadużywa narkotyków. Wobec agresywnego i pobudzonego mieszkańca Lubina funkcjonariusze użyli chwytów obezwładniających oraz kajdanek. W związku z jego irracjonalnym zachowaniem i podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe – brzmi komunikat dolnośląskiej policji.

Funkcjonariusze twierdzą, że zatrzymany został przewieziony na SOR, gdzie po około 2 godzinach zmarł. Z kolei reporterka Polsat News dotarła do nieoficjalnych informacji, z których ma wynikać, że mężczyzna w ogóle nie trafił do szpitala. Sprawą zajęła się prokuratura. Obecnie trwają czynności, które mają wyjaśnić co tak naprawdę wydarzyło się podczas interwecji.

 

źródło: polsatnews.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.