Spodziewa się drugiego dziecka – ma 15 lat! Znana nastolatka znów w ciąży

spodziewa się drugiego dziecka

Spodziewa się drugiego dziecka, a ma dopiero 15 lat! Po raz kolejny głośno jest o znanej już doskonale internautom nastolatce. Przed rokiem zasłynęła z tego, że urodziła pierwsze dziecko, a jego ojcem miał być… 10-latek. Później okazało się jednak, że sprawa ojcostwa nieco się skomplikowała. Nie minęło jednak wiele czasu, a popularna Rosjanka jest w znowu w ciąży. Tym razem partnerem jest ktoś zupełnie inny – mowa o 17-latku. To jednak przelało czarę goryczy i wszystkim zainteresowała się miejscowa policja. Nie ulega bowiem wątpliwości, że złamane zostały przepisy obowiązujące w danym regionie.

Spodziewa się drugiego dziecka – ma dopiero 15 lat! Znana nastolatka znów w ciąży

Takiej historii nie wymyśliłby chyba nikt – więc postanowiło napisać ją samo życie. Po raz kolejny głośno jest bowiem o 15-letniej Darii. Dziewczynka podbiła Internet już przed rokiem, gdy okazało się, że jest w ciąży. Mało tego – ojcem dziecka miał być jej… 10-letni partner. Później okazało się jednak, że dziecko tak naprawdę może należeć do innego 15-latka. Tak czy inaczej, bobas przyszedł na świat. Teraz okazuje się, że bardzo szybko doczeka się rodzeństwa. A to dlatego, że dziewczyna znów zaszła w ciążę!

Jak informują krajowe i zagraniczne media, od poprzedniej ciąży nie minął nawet rok. Sprawa znów momentalnie stała się bardzo głośna. 15-letnia Rosjanka z niczym się nie kryje i chętnie opowiada o sytuacji, w jakiej się znalazła. Co ciekawe, tym razem ojcem dziecka będzie inna osoba niż poprzednio. Teraz padło na 17-latka.

ZOBACZ TAKŻE: CO SIĘ DZIEJE Z KIM DZONG UNEM? W SIECI POJAWIŁY SIĘ DZIWNE ZDJĘCIA. O CO MOŻE CHODZIĆ?

Sprawą zainteresowała się policja – młodzi rodzice zostaną przesłuchani

Jak się okazuje, nastolatkowie mogą mieć kłopoty. Sprawą zainteresowała się bowiem policja. Wszystko przez to, że rosyjskie prawo jasno określa wiek, od którego współżycie jest legalne. Wynosi on 16 lat, natomiast ciężarna ma zaledwie 15 lat.

Co jednak najciekawsze, 15-latka się z tym nie zgadza. Otwarcie wyraża swoje zdanie w tejże kwestii, o czym pisze portal o2.pl. Nastolatka nie rozumie wyznaczania granicy, jaką jest 16 lat:

Jeżeli dana osoba jest gotowa do współżycia seksualnego i w pełni ufa swojemu partnerowi, to wszystko jest w porządku.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.