Policjanci nie dowierzali. To przewoził w cinquecento, są zdjęcia i nagrania!

policjanci nie dowierzali

Policjanci nie dowierzali gdy zobaczyli to cinquecento! Do niesłychanej sytuacji doszło w Mikołowie w województwie śląskim. Policjanci zatrzymali tam pojazd, który słynie z dość małych gabarytów. Nie przeszkodziło to jednak w przewożeniu nieprawdopodobnego ładunku jak na taką wielość pojazdu. Miejscowi przecierali oczy ze zdumienia. W sieci pojawiły się nagrania oraz zdjęcia, w które nadal trudno uwierzyć. Szczegóły i materiały zobaczycie poniżej.

Policjanci nie dowierzali. To przewoził w cinquecento, są zdjęcia i nagrania!

Takiego zatrzymania cinquecento chyba jeszcze nigdy nie było! W sieci dużo mówi się o bardzo nietypowej sytuacji, jaka miała miejsce w Mikołowie w województwie śląskim. Wszystko działo się 20 marca w godzinach porannych. Właśnie wtedy oczom mieszkańców ukazało się znane ze swoich bardzo małych gabarytów auto, które przewoziło nieprawdopodobnie wielki ładunek. Miejscowi przecierali oczy ze zdumienia.

Okazało się, że w pojeździe udało się upchnąć 9-metrową belę. W samochodzie drewna było jeszcze więcej. Jak widać na zdjęciach, kierowca nic nie robił sobie z tego, że jego pojazd jest bardzo mały – postanowił użyć go do transportu sporej ilości drewna. Co jeszcze zabawniejsze, mężczyzna potraktował wszystko naprawdę poważnie i zadbał o bezpieczeństwo, oznaczając koniec pnia drzewa kamizelką odblaskową. Na poniższych materiałach doskonale widać, że pojazd aż uginał się pod ciężarem przewożonego towaru.

ZOBACZ TAKŻE: Filar reprezentacji Polski nie zagra z Czechami! Kolejna kontuzja w kadrze

„Funkcjonariusze drogówki ukarali kierowcę mandatem w wysokości 200 zł i 8 punktami karnymi”

Dzielny rajd nieustraszonego kierowcy przerwał patrol policji. Trzeba jednak przyznać, że samochód nie mógł przemknąć obok funkcjonariuszy niezauważony. Portal o2.pl przytacza wypowiedź rzecznik mikołowskiej policji mł. asp. Ewy Sikory:

Funkcjonariusze drogówki ukarali kierowcę mandatem w wysokości 200 zł i 8 punktami karnymi. Mężczyzna złamał przepisy artykułu 61 Prawa o ruchu drogowym, dotyczące przewożenia ładunku. Chodziło m.in. o przekroczenia dopuszczalnej ładowności pojazdu i naruszenie jego stateczności.

W sieci pojawiło się jeszcze nagranie, na którym widać policję interweniującą przy omawianym pojeździe. Udostępniono je na TikToku, a wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, Facebook, TikTok; foto: Facebook – Gazeta Regionalna

@cules981 Czołgczento #idiots ♬ dźwięk oryginalny – cules981