Filar reprezentacji Polski nie zagra z Czechami! Kolejna kontuzja w kadrze

filar reprezentacji polski

Filar reprezentacji Polski nie zagra z Czechami i z Albanią! Z kadry docierają kolejne złe informacje. Nowy selekcjoner już od samego początku z drużyną nie ma szczęścia do zdrowia piłkarzy. Z powodu urazów na zgrupowaniu zabrakło między innymi Arkadiusza Milika. Teraz okazuje się, że w najbliższych meczach nie zagra objawienie poprzedniego mundialu. To jednak jeszcze nie koniec fatalnych doniesień z reprezentacji…

Filar reprezentacji Polski nie zagra z Czechami! Kolejna kontuzja w kadrze

Zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski przed pierwszymi meczami eliminacji do Euro 2024 trwa od poniedziałku. W najbliższy piątek w hitowym starciu grupy, Polacy w Pradze zmierzą się z Czechami. To właśnie te dwie drużyny uznawane są za faworytów do awansu na Mistrzostwa Europy. Niestety, biało-czerwoni są zdziesiątkowani kontuzjami. Już od pewnego czasu było jasne, że udziału w zgrupowaniu nie weźmie Arkadiusz Milik, którego z potencjalnej gry wyeliminował uraz. Na samym zgrupowaniu okazało się, że problemów jest jeszcze więcej. Już teraz oficjalnie wiadomo, że w meczach z Czechami i Albanią nie zagra Bartosz Bereszyński. Boczny obrońca Napoli był jednym z najlepszych polskich piłkarzy na mundialu w Katarze. Teraz reprezentacja będzie musiała sobie radzić bez niego.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze – w jego miejsce na zgrupowanie przyjedzie Tymoteusz Puchacz.

ZOBACZ TAKŻE: Dziś wielka akcja policji! Bardzo łatwo stracić prawo jazdy. W tych miejscach spotkamy patrole drogówki

To nie koniec złych wieści – zgrupowanie opuścił także Kacper Kozłowski

Jak się okazuje, kontuzja Bereszyńskiego to nie wszystko. Zgrupowanie musiał opuścić także Kacper Kozłowski, o czym informuje TVP Sport. Tutaj również powodem jest uraz zawodnika.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.