Policja przeszukała domy „ekipy Kruszwila”! Chodzi o molestowanie dziecka

policja przeszukała domy

Policja przeszukała domy „ekipy Kruszwila”! Takie sensacyjne doniesienia o kontrowersyjnym polskim youtuberze podał profil Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na Facebooku. Co więcej, chodzić ma o molestowanie dziecka. W trakcie przeszukania, policjanci zabezpieczyli komputery, telefony i dyski należące do osób odpowiedzialnych za kanał Kruszwila na YouTube. 

Policja przeszukała domy „ekipy Kruszwila”

O sprawie robi się coraz głośniej. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział wojnę z tak zwanym zjawiskiem patostreamingu. Wedle ugrupowania, patostream demoralizuje najmłodszych odbiorców, a twórcy danych treści zarabiają na deprawowaniu młodzieży. Skutki działania OMZRiK jako jeden z pierwszych na swojej skórze może odczuć właśnie wspominany wcześniej Kruszwil oraz jego ekipa filmowa.

Chodzi o film, gdzie mały chłopiec dotykał kobiety w ich intymne miejsca

Jak podaje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, mianowicie chodzi o film, w którym mały chłopiec był zachęcany przez ekipę filmującą do dotykania kobiet w intymne miejsca. Dokładniej o całym zajściu na swoim profilu Facebook pisze właśnie wspomniana organizacja:

Marek K. i jego koledzy z ekipy są sprawcami wykorzystania małego chłopca, któremu kazali dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Te praktyki były utrwalane i prezentowane za pieniądze w sieci internetowej.

Dodatkowo, profil tenże podaje, że za następujące wykroczenie sprawcom może grozić nawet do 12 lat więzienia. Co więcej, MZRiK zapowiada dalszą walkę z tego typu działalnością. Czy youtuberzy powinni zacząć się bać? W domach ekipy filmowej kanału Kruszwila, policja zabezpieczyła komputery, telefony oraz dyski. Wszystko wydaje się brzmieć bardzo poważnie.

Teraz biegli przeszukają zawartość tych nośników, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci. Staną się one dowodem w toczącym się śledztwie.

Strona dodaje jeszcze:

To tylko jeden z przykładów naszych skutecznych działań przeciwko patostreamerom, czyli mężczyznom którzy zarabiają na deprawowaniu dzieci i młodzieży.

ZOBACZ TAKŻE: DROGOWY AGRESOR Z LESZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ!

źródło zdjęcia: facebook Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.