Podróżnik w czasie ostrzega przed wydarzeniami, które nastąpią w tym miesiącu – podał 3 daty! [WIDEO]

Podróżnik w czasie zdradził przyszłość

Zapewne wielu z was ciekawi, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Podróżnik w czasie, funkcjonujący w sieci pod nickiem Aery Yormany opowiedział o wydarzeniach, które będą mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu! Ponadto podał trzy konkretne daty, w których warto zachować szczególną ostrożność.

Podróżnik w czasie zdradził, co wydarzy się we wrześniu

Aery Yormany twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie i przybył do nas z roku 2714. W związku z tym, że rzekomo wie o zbliżających się wydarzeniach, postawił przestrzec ludzkość przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Co ciekawe, mężczyzna w najnowszym filmie opublikowanym na TikToku skupił się na najbliższych dniach. Co nas czeka?

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE PRZEPOWIEDNIE KRÓLOWE SABY SPEŁNIAJĄ SIĘ! CZYŻBY ZBLIŻAŁ SIĘ KONIEC ŚWIATA?

Podróżnik w czasie wyjawił, że już 11 września kosmita uprowadzi 4 tys. osób, a zaledwie 3 dni później Stany Zjednoczone nawiedzi potężny huragan. Z kolei pod koniec miesiąca możemy spodziewać się mutacji, która sprawi, że szympans nauczy się mówić.

Wielu z was wciąż nie wierzy, że jestem prawdziwym podróżnikiem w czasie. Wobec tego zapamiętajcie te daty. 11 września: kosmita uprowadzi 4 tys. ludzi na inną planetę, a obca forma życia przybędzie na Ziemię, żeby ją zniszczyć. 14 września: we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderzy najsilniejszy huragan w historii, jako pierwszy osiągnie kategorię szóstą. 26 września: szympans nauczy się mówić w wyniku mutacji w strunach głosowych – poinformował podróżnik w czasie.

To jednak nie koniec zadziwiających informacji, jakimi podzielił się ze światem Aery. Na jego TikToku znajdziemy również przepowiednie dotyczące najbliższych lat. Dowiadujemy się z nich, że jeszcze w tym roku ośmiu ludzi otrzyma supermoce od niesamowitej energii Słońca i będzie to m.in. telekineza i kontrola nad wymiarami. Roku później, bo już w 2022 roku w Oceanie Atlantyckim zostanie odkryta mityczna Atlantyda, którą jak zapewnia podróżnik w czasie, zamieszkują ludzie-ryby. Z kolei w 2023 roku obcy zwani Nozicami zaczną infiltrować rządy w różnych krajach Ziemi, a rok później, czyli w 2024 roku spadnie na Ziemię kwaśny deszcz, który będzie palił skórę i drewno.

 

@aesthetictimewarperThey are coming… Fave Reveal at 1M ##fyp ##fypage ##timetraveler ##timewarper ##timetravel ##future

♬ Intense Music(850540) – Pavel

źródło: tiktok.com, papilot.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.