Pijany i naćpany patostreamer prowadzi samochód?! [WIDEO]

pijany i naćpany

Pijany i naćpany patostreamer prowadzi samochód?! Do czego jeszcze posuną się prezentujący w sieci patologię streamerzy? Wielu twierdzi, że to co właśnie zrobił niejaki Rafatus, przeszło już wszelkie granice. Internauci są w szoku. Czy musi dojść do tragedii, aby osobie takie jak na nagraniu poniżej wreszcie coś uzmysłowić? Czy jest to w ogóle możliwe? Zobaczcie bulwersujące wideo.

Czy jest patostream i na czym on polega?

Patostream to nic innego jak pewna odmiana streamowania w sieci. Polega ona na przekazywaniu obrazu na żywo. Oglądający mogą śledzić poczynania nadającego w czasie rzeczywistym. Na czym polega jednak to konkretne streamowanie?

Jest to nic innego, jak pokazywanie zachowań uznawanych dewiacjami społecznymi. Innymi słowy, tacy streamerzy pokazują przemoc domową, wulgaryzmy i przede wszystkim libacje alkoholowe.Co więcej, autorzy bardzo często na tym zarabiają, a kolejne – często patologiczne czynności – są wykonywane pod warunkiem zapłaty widzów. Ci z kolei bardzo chętnie wysyłają darowizny na rzecz rozrywki, którą w ich mniemaniu właśnie oglądają. Patostream potrafi trwać wiele godzin, czasami pokazany jest nawet moment snu autora. Nawet wtedy ludzie potrafią wpłacać datki na poczet twórców.

Pijany i naćpany patostreamer prowadzi samochód?!

Rafatus to jeden z najbardziej rozpoznawalnych patostreamerów w Polsce. Libacje, które pokazywał na żywo, były jednymi z najbardziej obscenicznych. Gdyby tego było mało, we wszystkim udział brała jego dziewczyna. Między obojgiem młodych ludzi dochodziło do różnych ekscesów, które nierzadko kończyły się rękoczynami. Młoda para w sieci pokazywała także… swoje życie intymne.

Niektórzy internauci piszą, że przecież nie ma dowodów na to, aby Rafatus na poniższym nagraniu rzeczywiście był pijany lub pod wpływem środków odurzających. Jednakże jego zachowanie jednoznacznie na to wskazuje. Większość jest zgodna co do tego, że osoba w takim stanie nie powinna siadać za kierownicą. Czy widocznym nagraniem zajmie się policja? Oglądając wideo, można odnieść wrażenie, że tragedia wisi na włosku.

Szokujące nagranie można zobaczyć tutaj:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.