Nastolatek bije pracownika pizzerii, bo nie dostał darmowego kawałka [WIDEO]

nastolatek bije pracownika

Nastolatek bije pracownika pizzerii, bo nie dostał darmowego kawałka pizzy! Skandaliczne zachowanie chłopca zostało nagrane i opublikowane w sieci. Internauci są zbulwersowani. Czy ten film jest symbolem postępowania i wychowania dzisiejszej młodzieży? Wideo można obejrzeć poniżej.

Nastolatek bije pracownika pizzerii – wszystko przez to, że nie dostał darmowego kawałka pizzy

Chęć zaimponowania rówieśnikom? Manifestacja swojej siły? A może zwyczajny brak dobrego wychowania i nieradzenie sobie z własnymi emocjami? Trudno stwierdzić, co kierowało nastolatkiem, którego widać w akcji na nagraniu poniżej. Fakty są jednak takie, że wideo zbulwersowało większość ludzi, którzy je zobaczyli. Niczego niewinny sprzedawca stał się obiektem ataku, a wszystko przez to, że agresor nie dostał darmowego jedzenia. Poniżej można zobaczyć próbę wojaży wściekłego nastolatka:

Niezwykłe opanowanie pracownika być może zapobiegło większej awanturze

W całej sytuacji zadziwiająco spokojny jest pracownik pizzerii – i trzeba go za to naprawdę bardzo pochwalić. Dzięki jego opanowaniu nie doszło do większej awantury, która mogłaby się skończyć różnie, a z dużą dozą prawdopodobieństwa niezbyt dobrze dla młodocianego agresora.

O tym że nie każdy byłby w stanie w tejże sytuacji utrzymać nerwy na wodzy, piszą nawet sami internauci. Nie przebierają w słowach, szukając określeń na rozwydrzonego młodzieńca. Summa summarum, może on mówić o sporym szczęściu, że trafił na osobę odpowiedzialną i nie dającą wyprowadzić się z równowagi.

Po wszystkim, chłopak jak gdyby nigdy nic, opuścił lokal.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.