Urzędnik w Łodzi wyskoczył z 7. piętra! Nieoficjalnie: próba samobójcza

urzędnik w łodzi

Urzędnik w Łodzi wyskoczył z 7. piętra! Początkowo w mediach pojawiała się informacja, jakoby mężczyzna wypadł z okna. Później, gdy zaczęły docierać bardziej szczegółowe przekazy, okazało się, że prawdopodobnie była to nieudana próba samobójcza. Nieudana, bo mężczyzna – choć jest w ciężkim stanie – przeżył upadek.

Urzędnik w Łodzi wyskoczył z 7. piętra!

Bardzo dramatyczne wieści dobiegają z Łodzi. Jak podawały pierwsze dobiegające stamtąd informacje, z okna budynku na 7. piętrze miał wypaść jeden z pracujących tam urzędników. Teraz na sprawę pada nieco inne światło – okazuje się bowiem, że prawdopodobnie była to próba samobójcza. 26-letni pracownik Zarządu Inwestycji Miejskich, swoje stanowisko miał zajmować bardzo krótko, nie był dobrze znany reszcie załogi. Wszystko miało dziać się w biurowcu na ulicy Piotrkowskiej 175.

Urzędnika uratowała gałąź

Jak podają miejscowe media, a także jak wynika z relacji świadków – pracownik miał spaść wprost na gałąź. To właśnie ona miała uratować go przed rychłą śmiercią. Wszystko przez to, że zamortyzowała upadek. Pod jego ciężarem, część drzewa się złamała i razem z nią runął na betonowy parking tuż pod budynkiem.

Portal expressilustrowany.pl podaje, że 26-latek który miał targnąć się na własne życie, w nowym miejscu pracy miał być zatrudniony dopiero od dwóch miesięcy. Jedna z pracownic zobaczyła go, gdy siedział na parapecie, jednakże nie zdążyła już zareagować.

Szpital do którego trafił odmawia oficjalnego komentarza w sprawie dramatycznych wydarzeń, jednakże podaje się, jakoby poszkodowany miał trafić na stół operacyjny. Portal expressilostrowany.pl podaje także, że prawdopodobnym motywem targnięcia się na własne życie były problemy rodzinne 26-latka.

źródło zdjęcia: uml.lodz.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.