Pijani turyści z Rosji zaatakowali ukraińskiego barmana w Hiszpanii [WIDEO]

pijani turyści

Pijani turyści z Rosji zaatakowali ukraińskiego barmana w Hiszpanii! W sieci pojawiło się nagranie ze skandalicznego zajścia w jednym z barów w hiszpańskim Alicante. Jak donoszą zagraniczne oraz krajowe media – do ataku na pracownika lokalu miało dojść dlatego, że Rosjanie rozpoznali jego akcent. Ponadto ofiara ataku miała słownie dać wyrazy wsparcia Ukrainie. Według portalu salon24.pl, Ukrainiec doznał poważnych obrażeń. Ma między innymi złamany nos. Wideo, na którym widać ogromną zadymę w barze, zobaczycie w dalszej części tekstu.

Pijani turyści z Rosji zaatakowali ukraińskiego barmana w Hiszpanii. Rozpoznali jego akcent [WIDEO]

Skandaliczne wieści docierają z Hiszpanii, a konkretnie z tamtejszego Alicante. Jak donoszą zagraniczne media, w jednym ze znajdujących się tam barów doszło do pobicia. Ofiarą padł barman pochodzący z Ukrainy, natomiast agresorami okazali się… rosyjscy, pijani turyści. Wszystko dokładnie opisuje portal salon24.pl. Według relacji tamtejszej redakcji, napastnicy mieli rozpoznać akcent barmana. Gdy zapytali skąd pochodzi, ten przyznał, że jest z Ukrainy. Miał też dodać „chwała Ukrainie”. To rozwścieczyło gości. Ruslan Powalij został zaatakowany na oczach szefa i czterech gości. Świadkowie próbowali załagodzić sytuację, ale bezskutecznie.

Całe zajście opublikowano na Twitterze. Akcję można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: CZY ROSJA UŻYJE BRONI JĄDROWEJ W WOJNIE NA UKRAINIE? MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH ROSJI, SIERGIEJ ŁAWROW, ZABRAŁ GŁOS W TEJ SPRAWIE! JASNE STANOWISKO!

W sprawie prowadzone jest śledztwo. Poważne obrażenia barmana z Ukrainy

Jak czytamy w serwisie salon24.pl, w sprawie wszczęto śledztwo. Poszkodowany zgłosił się ze wszystkim do Gwardii Cywilnej. Mówi się też o poważnych obrażeniach Ukraińca. Poza tym, że w wyniku pobicia doznał złamania nosa, media podają, że pchnięto go nożem. Salon24.pl podaje, że dwóch z napastników było wcześniej karanych.

źródło: Twitter, salon24.pl; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.