Piesza zapatrzona w telefon weszła wprost pod auto – mandat dla kierowcy [WIDEO]

piesza zapatrzona w telefon

Piesza zapatrzona w telefon weszła wprost pod auto! Kolejny przykład bezmyślności ujawnili policjanci z Lublina. Właśnie tam miejsce miała sytuacja, która wręcz nie mieści się w głowie. Mianowicie, kobieta zapatrzona w telefon, nie zwracając uwagi na to że zbliża się do ruchliwej drogi – po prostu na nią wtargnęła. Efektów można się łatwo domyślić. Komenda Policji w Lublinie opublikowała w sieci nagranie, które przedstawia całą sytuację – wszystko ku przestrodze.

Piesza zapatrzona w telefon weszła wprost pod auto! Zobacz nagranie

Choć to nie pierwsza taka sytuacja – nadal bulwersuje. Żadne przepisy i obostrzenia nie będą spełniać swoich zadań, dopóki ludzie nie włączą myślenia. Dopiero co głośno było o tym, że piesi mają otrzymać pierwszeństwo przejścia przez ulicę, jeszcze zanim wkroczą na drogę. Tymczasem poniższe nagranie to jawne świadectwo, które mówi, że niektórzy z nich po prostu nie powinni otrzymywać przywilejów, gdyż dopiero wtedy może zacząć dochodzić do jeszcze większej ilości tragedii. Zastanawiające jest także zachowanie kobiety, która – mimo że pojazd od niej uciekał – zaczęła biec, aby w końcu zostać potrąconą. To trzeba zobaczyć:

ZOBACZ TAKŻE: UCIEKAŁ PRZED POLICJĄ I DZWONIŁ DO ADWOKATA, CZY POWINIEN SIĘ ZATRZYMAĆ! NIESPOTYKANY POŚCIG NA ZAKOPIANCE, KIEROWCA MOŻE MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY

Mandatem ukarany… kierowca

Całe zajście miało miejsce przed dwoma dniami (25.11.2019) w Lublinie na ulicy Lwowskiej. Dla pieszej skończyło się na strachu – nie odniosła poważnych obrażeń.

Kierowca natomiast ukarany został mandatem. To nie spodobało się internautom, którzy są wściekli, że za bezmyślność kobiety, płacić musi właśnie on. Z drugiej strony pojawiają się komentarze, że mimo wszystko mężczyzna powinien był zachować szczególną ostrożność.

źródło zdjęcia: Policja

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.