Ksiądz uderzył kobietę? W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie [WIDEO]

ksiądz uderzył kobietę

Ksiądz uderzył kobietę? W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie, które miało zarejestrować ten moment. Mianowicie, wszystko działo się w sądzie, gdzie odbywała się rozprawa w sprawie oskarżonego o pedofilię księdza Piotra M. Na korytarzu zgromadziło się wiele osób, które wspierały matkę dziewczynek. Niestety doszło tam do pewnego spięcia. Jedna z kobiet jest zdania, że przebywający tam inny ksiądz zwyczajnie uderzył ją w twarz. Czy rzeczywiście tak było? Można zobaczyć to poniżej.

Ksiądz uderzył kobietę? W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie

Cała sytuacja miała miejsce w piątek w dolnośląskim Zgorzelcu. Właśnie tam toczyła się kolejna już rozprawa, dotycząca molestowania dwóch niepełnosprawnych umysłowo dziewczynek przez księdza Piotra M. Zarzucane duchownemu czyny miały nastąpić, gdy ten przygotowywał dzieci do ich pierwszej komunii świętej. Matka dziewczynek może liczyć na ogromne wsparcie innych osób, które i tym razem stawiły się w sądzie. Niestety doszło tam do nieprzyjemnej sytuacji, gdyż na jedną z kobiet stających murem za pokrzywdzonymi, rękę miał podnieść ksiądz broniący podejrzanego.

ZOBACZ TAKŻE: PIESZA ZAPATRZONA W TELEFON WESZŁA WPROST POD NADJEŻDŻAJĄCY SAMOCHÓD W LUBLINIE. MANDATEM UKARANY ZOSTAŁ KIEROWCA…

Ksiądz uderzył kobietę w głowę? Zobacz nagranie, które stało się niezwykle popularne w sieci

Pokrzywdzoną w całej sytuacji miała okazać się Katarzyna Wójtowicz z „Dość Milczenia”. Kobieta sprawę zgłosiła do prokuratury, a jednym z dowodów ma być właśnie nagranie, które prezentujemy poniżej.

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.