Personel związał pasażerkę… taśmą klejącą – skandal na pokładzie samolotu! [WIDEO]

Personel związał pasażerkę taśmą klejącą

Szokujące wydarzenia miały miejsce na pokładzie samolotu lecącego z Charlotte do Dallas. Personel związał pasażerkę taśmą klejącą nie tylko krępując jej ruchy, ale również uniemożliwiając mówienie. Co było powodem tak drastycznych działań ze strony stewardess? Poznajcie szczegóły tej przerażającej i niebezpiecznej historii.

Personel związał pasażerkę… taśmą klejącą

Na pokładzie samolotu doszło do niezwykle niebezpiecznej i zagrażającej życiu wszystkim pasażerom sytuacji. Pewna kobieta lecąca z Charlotte do Dallas zachowywała się bardzo niepokojąco. Mniej więcej w połowie lotu postanowiła zaatakować stewardessy, a następnie próbowała otworzyć drzwi ewakuacyjne maszyny, co mogłoby spowodować tragedię i katastrofę całego samolotu. Powodem agresywnego i nieodpowiedzialnego zachowania miało być załamanie nerwowe, przez które przechodziła pasażerka.

ZOBACZ TAKŻE: MODELKI W TRUMNACH, CZYLI „RIP EXPO 2021”. O CO CHODZI W KONTROWERSYJNYM EVENCIE?

Kobieta stanowiła realne zagrożenie życia dla wszystkich podróżujących, dlatego personel związał pasażerkę taśmą klejącą. Użyto do tego mocnej taśmy izolacyjnej, którą nie tylko skrępowano ruchy kobiety, ale również zaklejono jej usta. Mimo, że widok ten wygląda skandalicznie, była to reakcja personelu na możliwą tragedię.

Lecąca tym samym rejsem inna pasażerka postanowiła nagrać sytuację. Udało jej się uchwycić związaną kobietę podczas wychodzenia z samolotu. Warto dodać, że na agresywną kobietę czekały już odpowiednie służby oraz personel medyczny.

Nagranie z tych wydarzeń możecie obejrzeć poniżej:

Niestety to nie pierwsza tego typu sytuacja. Zaledwie kilka miesięcy temu personel rosyjskich linii lotniczych miał do czynienia z pasażerką, która była pod wpływem narkotyków i usilnie próbowała ściągnąć z siebie bieliznę. Kontakt z pasażerką był utrudniony i zdaje się, że kobieta nawet nie miała pojęcia gdzie się znajduję. W obawie o bezpieczeństwo podróżnych, personelu jak i jej samej zdecydowano przywiązać ją do fotela taśmą klejącą oraz linami. Po wylądowaniu kobieta trafiła na badania, które potwierdził zawartość narkotyków w jej organizmie. Usłyszała zarzut „drobnego chuligaństwa”.

 

źródło: o2.pl, youtube.com, polishexpress.co.uk

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.