Modelki w trumnach, czyli „RIP Expo 2021”! O co chodzi?

RIP Expo

Nic nie trwa wiecznie, a życie każdego z nas kiedyś się skończy. O nieuchronności śmierci miało przypomnieć „RIP Expo”, czyli nietypowy pokaz mody, w którym można było obejrzeć trumny ozdobione naszą ulubioną marką czy kreskówką, a także poznać modne stylizacje i makijaże do… trumny.

Na czym poleca „RIP Expo”?

Nie da się ukryć, że firmy pogrzebowe nie mogą narzekać na brak „klientów”. Nie mogą też obawiać się, że ludzie przestaną umierać. W związku z tym postanowiono zorganizować specjalne targi, dzięki którym ludzie mogą poznać nieco bliżej kulturę pogrzebową oraz szczegóły pochówku. Okazuje się, że i ta branża idzie z duchem czasu i rozwija się dla swoich klientów.

ZOBACZ TAKŻE: ZAGADKOWE NASIONA ZNOWU TRAFIAJĄ DO SKRZYNEK POCZTOWYCH. ZOBACZCIE CO Z NICH WYRASTA!

W naszym kraju każdego roku umiera ponad 500 tys. ludzi, a większość bliskich odpowiedzialnych za decyzje związane z pogrzebem nie szczędzi środków na godny pochówek zmarłego. Branża usług rytualnych jest gotowa na przełomowe zmiany. Pracownicy domów pogrzebowych są gotowi na udoskonalenie swoich usług i dostarczanie ich w coraz wyższej jakości – napisali organizatorzy na oficjalnej stronie promującej wydarzenie „RIP Expo”.

Uczestnicy eventu mogli zobaczyć różnego rodzaju trumny, które co ciekawe, za dodatkową opłatą można dodatkowo ozdobić. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się trumny sygnowane światowymi markami, takimi jak Supreme czy Lous Vuitton. Żeby tego było mało, w środku pozowały… modelki. Kobiety odświętnie ubrane leżały w środku z zamkniętymi oczami i reklamowały odzież, fryzury oraz makijaże odpowiednie dla nieboszczyków.

Udział w tym pokazie to dla mnie jedyny sposób, abym mogła doświadczyć własnego pogrzebu – powiedziała modelka leżąca w trumnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RIPexpo (@ripexpo2021)

Targi „RIP Expo” spotykały się z masą nieprzychylnych komentarzy i wzbudziły spore kontrowersje. Z drugiej zaś strony znaleźli się zwolennicy wydarzenia, którzy podkreślają, że tematyka pogrzebowa nie powinna być unikana, ponieważ każdego z nas i tak czeka śmierć.

Co o tym myślicie?

 

źródło: Instagram.com, O2.pl, Kobieta.interia.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.