Pedofil wpadł w zasadzkę. Myślał że umówił się z 12-letnią dziewczynką

pedofil wpadł w zasadzkę

Pedofil wpadł w zasadzkę. 34-letni mężczyzna był przekonany, że umówił się z 12-letnią dziewczynką. Naprawdę jednak uwikłał się w intrygę, za którą odpowiedzialny był zaniepokojony ojciec, którego syn otrzymywał na jednym z portali podejrzane wiadomości. Zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu, jednak grozi mu nawet 12 lat odsiadki.

Pedofil wpadł w zasadzkę – myślał że umówił się z 12-letnią dziewczynką

Kolejny mężczyzna o podejrzanych zamiarach względem najmłodszych jest w rękach policji! Sytuacja miała miejsce w Zabierzowie w województwie małopolskim. Do tamtejszych policjantów zgłosił się mężczyzna, którego syn otrzymywał niepokojące wiadomości na jednym z internetowych portali. Postanowił jednak sam wziąć sprawy w swoje ręce i także założył tam konto, podając się za 12-letnią dziewczynkę. Przynęta zastawiona na podejrzanego bardzo szybko się sprawdziła. Poza dwuznacznymi propozycjami, na czacie pojawiły się także zdjęcia intymnych części ciała, które dorosły wysyłał – w swoim mniemaniu – małej dziewczynce.

ZOBACZ TAKŻE: TRZECH MĘŻCZYZN PO ZAMIESZKACH W KONINIE Z ZARZUTAMI! ATAKOWALI POLICJANTÓW – RZUCALI KAMIENIAMI I BUTELKAMI, KOPALI, SZARPALI 

Zatrzymanemu grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności

Ostatecznie podający się za dziecko mężczyzna, umówił się z podejrzanym pod jedną z galerii handlowych. Tam jednak, zamiast 12-latki, czekali na niego już policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca województwa małopolskiego. 

Policja przeszukała także mieszkanie podejrzanego. Zabezpieczono tam wszelkie sprzęty elektroniczne, które mogą stanowić materiał dowodowy w sprawie. Zatrzymany usłyszał zarzuty związane z pedofilią i momentalnie trafił za kratki. Na razie spędzi tam przynajmniej trzy miesiące, jednak grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

źródło zdjęcia: KPP Kraków

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.