Pedofil w autobusie w Szczecinie? Nagrywał dzieci, szybka reakcja pasażerów

pedofil w autobusie

Pedofil w autobusie w Szczecinie? Jak donosi fakt.pl, mężczyzna w zatłoczonym pojeździe komunikacji miejskiej, miał nagrywać małe dzieci i wcale się z tym nie kryć. Momentalnie uwagę zwrócili na to inni pasażerowie, którzy szybko podjęli odpowiednie kroki. Co więcej, policja w telefonie podejrzanego odkryła bardzo niepokojące, inne nagrania. Czy właśnie udało się schwytać niebezpiecznego dla dzieci osobnika? 

Pedofil w autobusie w Szczecinie? Bez skrupułów nagrywał dzieci, interweniowali pasażerowie

Do niepokojącej sytuacji doszło w Szczecinie. Czy podróżujący autobusem miejskim pomogli w schwytaniu niebezpiecznej dla najmłodszych osoby? Wiele na to wskazuje. Mianowicie wszystko zaczęło się od tego, że w niedzielę w zatłoczonym autobusie komunikacji miejskiej, pasażerowi dostrzegli mężczyznę nagrywającego małe dzieci. Robił to bez żadnych skrupułów. Ludzie nie pozostali na podejrzane zachowanie obojętni i zdecydowali się powiadomić policję. Jak się okazało – bardzo słusznie.

W telefonie podejrzanego znaleziono materiały, które mogą wskazywać, że trafiono na pedofila

Świadkowie opisują, jakoby nagrywający małe dzieci był tak zaabsorbowany wykonywaną czynnością, że nie zwrócił uwagi na to, iż inni pasażerowie zaczęli interesować się jego niepokojącym zachowaniem.

Pasażerowie spisali się na medal i wezwali policję, która czekała na dziwnie zachowującego się mężczyznę już na jednym z kolejnych przystanków. Co więcej, funkcjonariusze znaleźli przy nim materiały z pornografią dziecięcą i od razu go zatrzymali. Przy okazji błyskawicznie wniesiono o 3-miesięczny areszt dla podejrzanego. Mianowicie wszystko potwierdziła sierżant sztabowy, Ewelina Gryszpan z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

źródło zdjęcia: infoludek.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.