On może być odpowiedzialny za rzeź w Buczy. To major rosyjskiej Floty Pacyfiku

Rosyjski dowódca

Cały świat pogrążył się w rozpaczy po tragicznych wydarzeniach mających miejsce w Buczy. Setki niewinnych ludzi poniosło śmierć w bestialskiej rzezi, której dopuściły się rosyjskie siły. Redakcja InformNapalm poinformowała, kto może stać za masakrą. Prawdopodobnie jest to major rosyjskiej Floty Pacyfiku Aleksiej Bakumienko.

Ludobójstwo w Buczy

Media nieprzerwanie informują o kolejnych doniesieniach związanych z tragedią, która wydarzyła się w Buczy. W niedzielę ukraińskie służby potwierdziły, że Rosjanie dopuścili się w podkijowskiej Buczy ludobójstwa, w wyniku którego śmierć poniosły setki cywil. Początkowo informowano o liczbie około 300, jednak z najnowszych doniesień wynika, że ofiar jest co najmniej 400. Do sieci trafiły również wstrząsające nagrania, na których widać mnóstwo ciał leżących na tamtejszych ulicach.

ZOBACZ TAKŻE: ZDJĘCIA MASOWEGO GROBU OFIAR W BUCZY

Rosyjski dowódca odpowiedzialny za ludobójstwo w Buczy

Świat zamarł i z trudem śledzi kolejne informacje ze wschodu. W sieci mnożą się kolejne wstrząsające i drastyczne kadry z Buczy, gdzie ulice pokryte są ciałami ofiar.

„Masakra w Buczy była zamierzona. Celem Rosjan jest wyeliminowanie tylu Ukraińców, ilu będą mogli. Musimy ich powstrzymać i wyrzucić. Żądam nowych, niszczycielskich sankcji G7 natychmiast” – powiedział  Dmytro Kułeba, szef ukraińskiego MSZ.

Z kolei InformNapalm – wywodząca się z Ukrainy, międzynarodowa grupa wolontariuszy, dziennikarzy i hakerów dotarła do osoby, która prawdopodobnie jest odpowiedzialna za ludobójstwo w Buczy. Mowa o majorze rosyjskiej Floty Pacyfiku Aleksieju Bakumience, którego wizerunek opublikowano w sieci.

 

źródło: wiadomosci.radiozet.pl, InformNapalm, twitter.com, zdjęcie – twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.