OLX otworzył charytatywny butik-zbiórka dla Oddziału Dziecięcego

Wszystkie akcje, które niosą pomoc potrzebującym lub mają na celu zbieranie pieniędzy dla placówek, są nadzieją na lepsze jutro. Dlatego też, OLX otworzył charytatywny butik – można go odwiedzić przy centrum handlowym Posnania. Zebrane pieniądze przeznaczą na Oddział Dziecięcy poznańskiego szpitala.

OLX otworzył charytatywny butik

OLX jest znane z tego, że dość często angażuje się w akcje charytatywne. Ostatnia, zresztą chyba najbardziej znana to ta, która karmiła psy i koty ze schronisk. Wystarczyło ściągnąć aplikacje i wybrać psiaka z listy. Zdecydowanie spotkało się to z ogromnym zainteresowaniem i bardzo szybko zwierzęta otrzymały pomoc. To miłe zaskoczenie, że coraz więcej firm angażuje się w takie rzeczy.

Natomiast teraz, czas na kolejną ciekawą inicjatywę! Mianowicie, wspomniane już OLX zdecydowało się otworzyć butik. Można go znaleźć niedaleko galerii Posnania, odwiedzić i przyczynić się do zmiany!

Jaki jest cel? Głównie chodzi o uzbieranie pieniędzy na klimatyzację dla Oddziału Dziecięcego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Niestety mali pacjenci przebywają tam na co dzień w bardzo wysokich temperaturach, które dochodzą nawet do 40 stopni. Dlatego inicjatywa powinna zachęcić każdego, kto znajdzie się w pobliżu i nie tylko.

Co można zrobić?

Jeżeli chcecie pomóc, można pojawić się w butiku i przekazać każdą sumę pieniędzy, wrzucając je do puszki lub kupując kubek cegiełkę. Dodatkowo, jeżeli przekażesz przedmioty, OLX podwoi stawkę i za nią przedmiot zostanie sprzedany, przez co dochód też się zwiększy. Chętnych czeka jeszcze kubek darmowej kawy!

Podsumowując, szykują się też różne zajęcia w okolicy butiku, gdyż w planach są zajęcia z jogi oraz piknik. Można wziąć swoje pociechy, jak i całą rodzinę i spędzić wspólnie czas. Takie atrakcje, w połączeniu z możliwością pomocy dzieciom, sprawią że uśmiech pojawi się na twarzy wszystkich obecnych.

Od 29 września butik będzie dostępny od godziny 10 do 20 każdego dnia, z wyjątkiem niedziel niehandlowych.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.