Odpady z cmentarza zakopują w pobliskim lesie! Trwa śledztwo

odpady z cmentarza

Odpady z cmentarza zakopują w pobliskim lesie! O bulwersującej sytuacji z gminy Niemce donosi portal spottedlublin.pl. Mężczyznę, który nielegalnie pozbywał się śmieci, nakryły na gorącym uczynku spacerujące kobiety. Momentalnie wezwały policję, jednakże funkcjonariusze nie dotarli na miejsce na czas. Sprawa jest jednak badana przez miejscowe służby.

Odpady z cmentarza zakopują w pobliskim lesie! Trwa śledztwo

Choć świadomość ekologiczna wśród wielu osób w teorii stale rośnie, wciąż trafiają się przypadki karygodnego zanieczyszczania środowiska. Z takowym przypadkiem spotkano się w gminie Niemce w województwie Lubelskim. Wszystko zaczęło się od spaceru dwóch kobiet, które między drzewami minęły koparko-ładowarkę. Ich uwagę zwrócił fakt, że wokół znajduje się wiele przedmiotów na co dzień widzianych na cmentarzach – kawałki zniczów, wstęgi z wieńców, a także części właśnie wieńców i wiązanek.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE ODKRYCIE W AUSTRALII, W SIECI UDOSTĘPNIONO NAGRANIE! UWAGA – WCHODZISZ TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Mężczyzna w lesie wykopał dół, wrzucił do niego odpady i go zasypał

Idąc po śladach, kobiety dotarły do dołu, w którym znajdowały się… odpady z pobliskiego cmentarza. Chwilę później po raz kolejny nadjechała koparka, która tym razem przewoziła kolejną partię zanieczyszczeń. Spacerujące wszystko nagrały, co ewidentnie nie spodobało się operatorowi maszyny. Sprawę momentalnie zgłosiły także na policję, jednakże zanim ta dotarła na miejsce zdarzenia – śmieci wylądowały w ziemi, a sprawca sprawnie zakopał dowody wykroczenia. 

Mimo wszystko kobieta nie dała za wygraną i całą sprawę zgłosiła w pobliskim komisariacie. Policja prowadzi czynności wyjaśniające. 

źródło zdjęcia: spottedlublin.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.