Odkryli to w nowo kupionym domu. Bali się tam wejść, przerażające znalezisko [FOTO]

odkryli to

Odkryli to w nowo kupionym domu. Pewna rodzina z Anglii postanowiła kupić starą posiadłość w Brighton na południu kraju. Budynek nadawał się do generalnego remontu i taki też planowali przeprowadzić jego nowi nabywcy. Jakież było ich zdziwienie, gdy w domu znaleźli sekretne pomieszczenie. Przerażała jednak przede wszystkim jego zawartość oraz to, że bardzo trudno było je znaleźć. Wcześniej nikt ich nie poinformował o jego istnieniu. Co znajdowało się w środku? Zobaczcie sami!

Odkryli to w nowo kupionym domu. Bali się tam wejść – w środku czekało przerażające znalezisko [FOTO]

Do niezwykłego odkrycia doszło na południu Anglii. Steven i Carolyn Sparks zakupili starą posiadłość w Brighton. Małżeństwo planowało ją wyremontować i tam zamieszkać. W związku z tym w domu pojawili się architekci, którzy mieli za zadanie zaprojektować zmiany, jakich zażyczyła sobie para. Właśnie podczas dokładnych oględzin zakupionego już domu doszło do niesamowitego i mrożącego krew w żyłach odkrycia.

Jak się okazuje, w domu znajduje się sekretne pomieszczenie, do którego bardzo trudno się dostać. Można to zrobić jedynie przez jedną ze ścian w łazience. To jednak nie koniec. Jak relacjonują światowe media, właścicieli posiadłości najbardziej przeraziło to, co znajdowało się w małym, ciemnym i nieprzyjaznym pomieszczeniu. Mianowicie, stało w nim duże metalowe łóżko bez materaca. Wyglądało to jak kadr z horroru.

odkrycie w domu

ZOBACZ TAKŻE: Lekarze wyciągnęli to z przyrodzenia 15-latka. Przyznał się dlaczego to zrobił [FOTO]

Pomieszczenie owiane tajemnicą – nie wiadomo, do czego mogło służyć

Co ciekawe, nadal nie jest jasne do czego tak naprawdę mogło służyć pomieszczenie i po co w małym pokoiku w tajemnej piwnicy znajdowało się łóżko. Światowe media kadr z nagrania z oględzin domu porównują do idealnej aranżacji na dobry horror. Portal o2.pl przytacza jeszcze wypowiedź nowej właścicielki domu:

Po zakupie nieruchomości odkryliśmy, że w budynku znajduje się piwnica. Nie poinformowali nas o tym ani agenci, ani nie zauważyliśmy tego w trakcie oglądania posiadłości. Łatwo to przeoczyć, ponieważ wchodzi się do niego przez małą toaletę, więc nie jest to pokój, do którego można wejść i szczegółowo obejrzeć.

Poniżej można natomiast zobaczyć nagranie z wnętrza budynku oraz tajemniczego pomieszczenia:

Jak sądzicie, do czego mogło ono służyć?

źródło: o2.pl, YouTube; foto; YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.