Lekarze wyciągnęli to z przyrodzenia 15-latka. Przyznał się dlaczego to zrobił

lekarze wyciągnęli to z przyrodzenia

Lekarze wyciągnęli to z przyrodzenia 15-latka. Szokującego odkrycia dokonano na jednym z londyńskich oddziałów SOR. Właśnie tam zgłosił się pewien nastolatek wraz ze swoją mamą. Jak się okazuje, zaniepokoiła ich występująca w moczu chłopca krew. Gdy dokonano prześwietlenia, medycy dosłownie łapali się za głowę i nie dowierzali. Wiadomo, co znajdowało się w przyrodzeniu 15-latka. Ten ostatecznie przyznał się, dlaczego posunął się do czegoś takiego. W sieci pojawiły się także zdjęcia ze wspomnianego prześwietlenia – zobaczycie je poniżej.

Lekarze wyciągnęli to z przyrodzenia 15-latka. Przyznał się dlaczego to zrobił. Zdjęcie z prześwietlenia hitem na całym świecie – aż trudno w to uwierzyć

Niebywałe zdjęcie z prześwietlenia młodego pacjenta obiegło już niemal cały świat. Wszystko działo się w Londynie. To właśnie na jeden z tamtejszych oddziałów SOR zgłosiła się zaniepokojona kobieta ze swoim 15-letnim synem. W jego moczu zaczęła występować krew. Chłopca natychmiast przewieziono na badania i wykonano prześwietlenie. Po otrzymaniu zdjęcia lekarze przecierali oczy ze zdumienia i łapali się za głowę. Okazało się, że nastolatek do przyrodzenia włożył długi kabel USB.

Jak relacjonują światowe media, 15-latek początkowo nie chciał przyznać w jaki sposób kabel znalazł się w jego ciele. Dopiero gdy matka pacjenta opuściła gabinet lekarski, ten do wszystkiego przyznał się medykom.

ZOBACZ TAKŻE: Poważne ostrzeżenie dla naszego kraju! Mieszkańcy tych rejonów muszą dziś uważać

Konieczny był zabieg. Chłopiec przyznał się, dlaczego włożył kabel USB do przyrodzenia

Jak czytam w RMF24.pl – aby bezpiecznie usunąć kabel, konieczny był zabieg. Ten utknął bowiem w cewce moczowej chłopca. Operacja polegała na nacięciu okolicy pomiędzy odbytem a przyrodzeniem 15-latka. Dopiero wtedy usunięcie obcego ciała stało się możliwe.

Zaskakujące jest jednak to, czym kierował się nastolatek wkładając przedmiot do przyrodzenia. Wspomniane wcześniej RMF24.pl cytuje Urology Case Reports, gdzie napisano:

[Pacjent] Przyznał, że wprowadził kabel USB do cewki moczowej, żeby zmierzyć długość swojego penisa.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto; Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.