Jackowski o najdziwniejszej wizji. Założył na siebie koszulę zaginionego i stało się to…

jackowski o najdziwniejszej wizji

Jackowski o najdziwniejszej wizji. Najpopularniejszy polski jasnowidz podzielił się niedawno z widzami swoją najstraszniejszą i jednocześnie najdziwniejszą wizją w karierze. Wszystko miało miejsce po tym, gdy założył na siebie koszulę zaginionego mężczyzny. Co takiego poczuł i zobaczył Krzysztof Jackowski? Choć od zdarzenia minęło już naprawdę wiele czasu, jasnowidz z Człuchowa nadal doskonale to pamięta.

Jackowski o najdziwniejszej wizji. Założył na siebie koszulę zaginionego i nagle wydarzyło się to…

Krzysztof Jackowski nie przestaje zaskakiwać. Jasnowidz w ostatnim czasie zyskał naprawdę sporą popularność. Zawdzięcza to między innymi transmisjami na żywo prowadzonymi w serwisie YouTube, gdzie dzieli się swoimi najnowszymi wizjami z oglądającymi go użytkownikami portalu. Właśnie podczas jednej z niedawnych Jackowski podzielił się jedną ze swoich najdziwniejszych a zaraz najstraszniejszych wizji. To właśnie podczas niej miał wpaść w trans. Wszystko po tym, gdy założył na siebie koszulę zaginionego mężczyzny. Podczas relacji na żywo, jasnowidz z Człuchowa zaczął wspominać pewną sytuację z 2007 roku:

To był rok 2007. Lato. Sierpień. Ileż to ludzi wypoczywało wtedy na Mazurach. Między innymi był tam mieszkaniec Rudy Śląskiej, który wypoczywał ze swoimi synami. Kto by przypuszczał, że będzie to jego ostatni wypoczynek. Przez mazurski szkwał utopiło się kilkanaście osób i było to uznane za wielką tragedię, o której pisała prasa. Kolejne dni były czasem wyciągania zwłok z wody. Wszystkie zwłoki wyciągnięto… prócz jednego.

Jak się okazuje, to właśnie ciała mieszkańca Rudy Śląskiej nie udało się odnaleźć. Gdy służby się poddały, do jasnowidza Jackowskiego zgłosili się bliscy zaginionego. Syn mężczyzny przyniósł ze sobą koszulę ojca. Jackowski ją założył i jak relacjonuje – wtedy zaczęły się dziać rzeczy niezwykłe, coś „na pograniczu tego i tamtego świata”.

ZOBACZ TAKŻE: Odkryli to w nowo kupionym domu. Bali się tam wejść, przerażające znalezisko [FOTO]

„Coś na pograniczu tego i tamtego świata. To mnie dotknęło. Rzeczy niezwykłe”

Krzysztof Jackowski opowiedział o koszuli zaginionego, którą przywiózł ze sobą jego syn. Gdy jasnowidz ją założył, zaczęło dziać się coś naprawdę bardzo dziwnego. Mistyk mówił:

Jest to jedna z najdziwniejszych wizji, z najdziwniejszych zdarzeń, jakie mnie spotkały w jasnowidzeniu. Coś na pograniczu tego i tamtego świata. To mnie dotknęło. Rzeczy niezwykłe.

Portal o2.pl zauważa, iż Jackowski podczas transmisji twierdził jakoby zaginiony wszedł w jego umysł. Dodatkowo doświadczył on wizji, podczas której udało się zlokalizować ciało mężczyzny.

źródło: o2.pl, YouTube; foto; YouTube – Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.