Numer 32 – film, który przyprawi was o dreszcze w Halloween

numer 32 film

„Numer 32” – film, który przyprawi was o dreszcze w nadchodzące Halloween już niebawem zagości w kinach! To nic innego jak trzymający w napięciu horror, który porusza uwielbianą przez fanów grozy tematykę nawiedzonych domów. Czego dotyczy fabuła? W jakich kinach i od kiedy będzie można oglądać „Numer 32”? Kto wcieli się w główne role przerażającej produkcji? To gratka dla ludzi, którzy uwielbiają się bać – żaden szanujący się kinoman nie może przegapić tej jakże głośnej pozycji!

„Numer 32” premiera, o czym jest film

„Numer 32” – czy jak kto woli „Malasaña 32” w oryginalne, to hiszpański horror, który już niebawem ukaże się w polskich kinach. Produkcja jak na razie zbiera niezłe recenzje i przedstawiana jest jako pozycja obowiązkowa dla każdego fana kina grozy.

Film opowiada o rodzinie, która właśnie przeprowadza się do nowo zakupionego mieszkania. Splot przedziwnych zdarzeń sprawia jednak, że domownicy zaczynają mieć słuszne podejrzenia, iż ich nowe lokum jest nawiedzone przez duchu. Nie mają pojęcia, że ściany między którymi się znajdują, kryją potworny sekret. Co więcej, wszystko oparto na prawdziwych zdarzeniach.

Premiera filmu „Numer 32” przewidziana jest na 30 października tego roku. Wtedy też pojawi się on w wybranych polskich kinach.

„Numer 32” gdzie oglądać. „Numer 32” cda cały film

Gdzie obejrzeć film „Numer 32”? Jak dobrze wiadomo, kina w naszym kraju już niebawem zostaną zamknięte. Pomocą rękę do widzów wyciąga jednak portal cda.pl. Jak się okazuje, wielka premiera filmu „Numer 32” w portalu cda.pl odbędzie się już w nadchodzący piątek! Tym samym oznacza to, że głośny kinowy hit będzie można zobaczyć w sieci już lada moment.

„Numer 32” zwiastun

W sieci pojawił się już polski zwiastun filmu „Numer 32”. Idealnie oddaje on klimat, którego można spodziewać się w kinowej produkcji. Mianowicie, wszystko wskazuje, że to pozycja wręcz idealna na nadchodzące Halloween. Materiał można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NAJLEPSZE HORRORY NA HALLOWEEN 2020! NIEKTÓRE Z PROPOZYCJI NA PEWNO CIE ZASKOCZĄ! CO OBEJRZEĆ NA HALLOWEEN Z DRUGĄ POŁÓWKĄ? GRATKA DLA FANÓW FILMÓW GROZY – TOP 10 PRZERAŻAJĄCYCH PRODUKCJI!

„Numer 32” gdzie zobaczyć?

Gdzie zobaczyć film „Numer 32”? Polska premiera hiszpańskiego horroru ma miejsce 30 października tego roku. Od tej daty „Numer 32” będzie można zobaczyć w kinach – między innymi w kinach sieci Helios.

„Numer 32” Maraton Halloween 2020

Ponadto, „Numer 32” do obejrzenia będzie także podczas maratonu grozy, który organizuje właśnie wspomniany wcześniej Helios. Maratony w Warszawie ruszą 30 oraz 31 października od godziny 23:00. (Warszawa, Helios Blue City)

numer 32

„Numer 32” obsada

W role główne w filmie „Numer 32” wcielą się między innymi: Begoña Vargas, Iván Marcos, Bea Segura oraz José Luis De Madariaga.

numer 32

źródło: FILMWEB

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.