Nowy Burger Drwala już w McDonald’s! Niebawem kolejne zaskoczenie

burger drwala 2022

Nowy Burger Drwala już w McDonald’s! Niespełna miesiąc fani popularnej sieciówki musieli czekać na to, aż w menu pojawi się kolejny wariant uwielbianego Drwala. Dopiero po takim czasie do oferty wszedł bowiem Burger Drwala na ostro. Ostra kanapka jest nareszcie dostępna i z pewnością będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród fanów mocniejszych smaków. Czym różni się od klasycznego Drwala? Ile kosztuje? To nie koniec niespodzianek! Niebawem pojawi się jeszcze jeden Drwal…

Nowy Burger Drwala już w McDonald’s! Fani czekali na niego prawie miesiąc

Choć Burger Drwala w podstawowych i dobrze znanych wariantach jest w McDonald’s już od 23 listopada – miłośnicy ostrego wariantu popularnej kanapki zostali wystawieni na nie lada próbę cierpliwości. W końcu jednak nadszedł czas, kiedy Burger Drwala na ostro zawitał do menu sieciówki.

Na ostrą wersję Drwala, jego fani musieli czekać niespełna miesiąc. Wyróżnia się ona przede wszystkim ostrym sosem oraz papryczkami jalapeño, które nadają kanapce charakteru i naprawdę pikantnego smaku.

Burger Drwala na ostro – cena 2022

Jak dobrze wiadomo, ceny Burgerów Drwala poszły w tym roku zdecydowanie do góry. Wpływ ma na to między innymi szalejąca inflacja. Właśnie przez to, przykładowo za podwójnego Burgera Drwala trzeba zapłacić aż 28,90 – i mówimy tutaj o samej kanapce, a nie o zestawie. Ile zatem kosztuje Burger Drwala na ostro? Jego cenę ustalono na pułapie 24,90 zł – czyli tyle samo ile klasyczna wersja kanapki, oraz wersja z kurczakiem.

ZOBACZ TAKŻE: Tych osób nie wezmą do wojska! Znamy choroby, które eliminują z ćwiczeń w armii

Już niebawem kolejna nowość w McDonald’s – Burger Drwala z plackiem ziemniaczanym

Co ciekawe, pojawiły się doniesienia o kolejnym wariancie Burgera Drwala. Tym razem w menu McDonald’s ma zawitać Burger Drwala z… plackiem ziemniaczanym. Pisze o tym portal dlahandlu.pl. Nie wiadomo jeszcze jednak tego, kiedy nowość pojawi się w ofercie znanej sieciówki.

źródło: dlahandlu.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.