Nowe doniesienia w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Kiedy pogrzeb?

nowe doniesienia w sprawie śmierci

Nowe doniesienia w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Cały świat polskich freak fightów od wczoraj pogrążony jest w żałobie po zupełnie niespodziewanej śmierci młodego, zaledwie 29-letniego zawodnika. Młody „Muran” występował między innymi w federacjach FAME MMA i High League. Teraz pojawiają się nowe informacje o wczorajszym dramacie. Jest kolejny komunikat z prokuratury. Kiedy spodziewać się pogrzebu Mateusza Murańskiego?

Nowe doniesienia w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Kiedy pogrzeb?

Śmierć Mateusza Murańskiego nadal nie schodzi z czołówek wielu portali. Odejście celebryty poruszyło społeczeństwo i świat gwiazd. Wiele osób do teraz nie może uwierzyć w dramatyczne doniesienia o odejściu freak fightera i aktora. Wczoraj wszystko potwierdzała prokuratura okręgowa w Gdańsku. Dziś prokurator Grażyna Wawryniuk po raz kolejny zabrała głoś w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Dla „Faktu” mówiła o ewentualnej przyczynie zgonu celebryty:

Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok. Kiedy zostanie przeprowadzona, na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi, biegli mają swoje terminy, ale w jutro taką informację zapewne podamy.

To natomiast rodzi kolejne pytania – kiedy odbędzie się pogrzeb Mateusza Murańskiego? Portal o2.pl uprzedza, że wszystko może trochę potrwać:

Data pogrzebu Mateusza Murańskiego zostanie ustalona dopiero po wykonaniu wszystkich prac zaplanowanych przez prokuraturę.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające słowa byłego przyjaciela Mateusza Murańskiego. „To był dramat”

Gdzie zostanie pochowany Mateusz Murański?

Z pytaniami o datę pogrzebu pojawiają się również pytania o miejsce pochówku aktora i freak fightera. Jak na razie nie jest jednak wiadome, gdzie spocznie ciało Mateusza Murańskiego. Portal o2.pl podaje, że rodzina zmarłego póki co nie udziela informacji na ten temat.

Zawodnik MMA pochodził z Wałcza, ale trudno stwierdzić, czy właśnie tam spocznie.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter