Nieudany zamach na Putina! Ukraiński wywiad podaje szczegóły

stan zdrowia putina

Nieudany zamach na Putina! Ukraiński wywiad zdradził bardzo interesujące doniesienia na temat Władimira Putina. Jak się okazuje, na Rosjanina przygotowywano przynajmniej jeden zamach. Z portalu o2.pl dowiadujemy się, że wszystko miało miejsce już po tym, jak Rosja zaatakowała Ukrainę. Pojawiają się informacje, kto mógł stać za nieudaną akcją. Szczegóły poniżej.

Nieudany zamach na Putina! Ukraiński wywiad podaje szczegóły – kto chciał zabić Rosjanina?

Interesujące doniesienia zdradził ukraiński wywiad. Wszystko tyczy się Władimira Putina i zamachów na jego życie. Takowych mogło być nawet kilka. O wszystkim mówił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow. Podkreślił on jednak, że wszystkie z akcji skończyły się fiaskiem. To jednak może dawać do myślenia. Wiele wskazuje na to, że Putin obawia się o własne życie.

Portal o2.pl podaje – powołując się na informacje od ukraińskiego wywiadu – że jeden zamachów na pewno miał miejsce już po tym, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę na pełną skalę. To właśnie jemu przykuwa się najwięcej uwagi. Wszystko miało dziać się około dwóch miesięcy temu. Według Ukraińców, nieudanego zamachu mieli dokonać „przedstawiciele Kaukazu”. Kyryło Budanow na łamach „Ukraińskiej Prawy” mówił wprost:

Były zamachy na Putina… Nie tak dawno był nawet zamach ze strony, jak to się mówi, „przedstawicieli Kaukazu”. To niepubliczna informacja. Całkowicie nieudany zamach, ale miał naprawdę miejsce. Było to około dwóch miesięcy temu.

ZOBACZ TAKŻE: MAŁPIA OSPA W KOLEJNYM EUROPEJSKIM KRAJU! WIADOMO JAK CZUJE SIĘ ZAKAŻONY. BELGIA WPROWADZA KWARANTANNĘ DLA PACJENTÓW Z POTWIERDZONYM WIRUSEM MAŁPIEJ OSPY. ILE MA TRWAĆ?

Jak wyglądał nieudany zamach na Władimira Putina?

Po ujawnieniu sensacyjnych doniesień, wiele osób zastanawiało się, jak właściwie wyglądał zamach na Władimira Putina. Wywiad Ukrainy nie zdradził jednak zbyt wielu szczegółów. Szef ukraińskiego wywiadu był bardzo oszczędny w słowach i powiedział jedynie, że zamach rzeczywiście miał miejsce, ale się nie powiódł:

Powtarzam, był nieudany. Nie ma żadnego rozgłosu o tym zdarzeniu, ale miało to miejsce.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.