Nietypowa wysiadka z autobusu. Miejsce akcji: Polska [WIDEO]

nietypowa wysiadka z autobusu

Nietypowa wysiadka z autobusu! Po raz kolejny do czynienia mamy z bardzo interesującym nagraniem, które udało się zarejestrować na terenie naszego kraju. Tym razem wszystko tyczy się podróży autobusem – a konkretniej rzecz ujmując, jej zakończenia. To było iście niecodzienne. A to dlatego, że krnąbrny pasażer postanowił opuścić pojazd transportu publicznego… oknem. W trakcie jazdy, mężczyzna jak gdyby nigdy nic, zwyczajnie wybił okno i wyskoczył z autobusu. Sytuację nagrali świadkowie, jadący za autokarem. Poniżej można zobaczyć wideo z całego zajścia, a także poznać powód, dla którego pasażer posunął się do takich kroków.

Nietypowa wysiadka z autobusu. Polska znów zaskakuje – o tym wideo mówi się już na świecie

Po raz kolejny do czynienia mamy z nagraniem, które jest iście niecodzienne i co więcej – zarejestrowane zostało w Polsce. Tym razem sprawa tyczy się pewnego pasażera autobusu, który postanowił opuścić pojazd w naprawdę niecodziennych okolicznościach. Gdyby tego było mało, wszystko zostało opublikowane w sieci.

Opisywane wydarzenia i samo nagranie, na pierwszy rzut oka mogą przypominać sceny znane z popularnych rosyjskich filmików. Tym razem akcja działa się jednak w miejscowości Brzesko. Bohaterem filmu okazał się być 38-letni mężczyzna. Ten jak gdyby nigdy nic – w czasie, gdy autokar był w już w trasie – postanowił z niego wysiąść. Zrobił to, wybijając szybę i wyskakując z pojazdu. Później zwyczajnie oddalił się od maszyny.

ZOBACZ TAKŻE: TAK POLSKA POLICJA TRAKTUJE MOTOCYKLISTÓW! W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE, KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ WAS ZASKOCZY. ZOBACZ O CO CHODZI!

Wiadomo już, dlaczego mężczyzna podjął taką a nie inną decyzję. Zobacz nagranie!

Wielu zachodzi w głowę, skąd w głowie bohatera całego zajścia, zrodził się pomysł opuszczenia autobusu w ten sposób. Jak się okazuje, powód jest prostszy, niż mogłoby się wydawać. Mianowicie 38-latek, który omawianym kursem jechał 2 czerwca bieżącego roku, nagle miał uświadomić sobie, że prawdopodobnie jedzie w złym kierunku. Tym samym – nie zastanawiając się zbyt długo – awaryjnie opuścił autokar.

Wszystko można zobaczyć poniżej – wideo w serwisie YouTube opublikował użytkownik Fakir 13:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.