Tak polska policja traktuje motocyklistów! To nagranie na pewno cię zaskoczy

tak polska policja traktuje

Tak polska policja traktuje motocyklistów! W ostatnim czasie o działaniach policji – i to nie tylko w naszym kraju – mówi się bardzo dużo. Ich obraz zwykle nie jest przedstawiany w dobrym świetle. Ale czy jest to zgodne z rzeczywistością? Oglądając wideo, które omawiamy dziś, można śmiało sparafrazować pewne przysłowie – „nie taki policjant straszny, jak go malują”. O co chodzi konkretnie? O zatrzymanie pewnego motocyklisty, który całe zajścia nagrał i postanowił opublikować je w sieci. Czy jest ono bulwersujące? Cóż, wiele osób może srogo się zdziwić. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, które w serwisie YouTube opublikował użytkownik „Pa Ka”.

Tak polska policja traktuje motocyklistów! Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw

W ostatnim czasie o policji mówi się bardzo dużo. Co ciekawe, temat na czasie jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie – a wszystko przez tragiczne wydarzenia i śmierć George’a Floyda w Stanach Zjednoczonych. Gwoli ścisłości, George Floyd zmarł podczas interwencji policji, a za wszystko obwinia się funkcjonariusza, który z trakcie zatrzymania naciskał kolanem na szyję Afroamerykanina. To spowodowało protesty, które przerodziły się w zamieszki.

O wielu kontrowersyjnych interwencjach policji głośno było także w naszym kraju – tutaj jednak wszystko wiązało się z epidemią koronawirusa. Zatrzymania często dotyczyły łamania obostrzeń, które dla obywateli wystosował rząd. Przez kilka problematycznych nagrań, wobec wielu osób wizerunek policji się ochłodził. Jednakże dziś na warsztat bierzemy sytuację, która jest zaprzeczeniem wszystkiego, co o polskiej policji mówi się bardzo często.

ZOBACZ TAKŻE: OBURZAJĄCE NOWE WYZWANIE W SIECI – NASTOLATKOWIE KPIĄ Z TRAGICZNEJ ŚMIERCI AFROAMERYKANINA. ROBIĄ SOBIE SKANDALICZNE ZDJĘCIA I PUBLIKUJĄ JE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Policjant okazał się pasjonatem motocykli – zobacz wideo!

Nagrania z zatrzymania przez policję przeważnie kojarzą się z niemiłą atmosferą, a wszystko zwykle kończy się mandatem. Inaczej było jednak tym razem. Zatrzymany motocyklista trafił bowiem na funkcjonariusza, który także jest pasjonatem motocykli.

Wszystko przebiegło w miłej, przyjaznej wręcz atmosferze. Internauci komentujący wideo są zachwyceni i wyrażają nadzieje, że na swojej drodze będą trafiać jedynie na takich policjantów.

Nagranie można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube