Niesamowite nagranie z Australii. Mężczyzna stoczył „solówkę” z kangurem [WIDEO]

niesamowite nagranie z australii

Niesamowite nagranie z Australii. Mężczyzna stoczył „solówkę” z kangurem! Niesamowita australijska flora i fauna jest znana na całym świecie. Najwięcej uwagi przykuwają jednak żyjące tam zwierzęta, które jednych zachwycają, a innych przyprawiają o dreszcze. Na szczególną uwagę zasługują występujące w Australii kangury, które nie od dziś znane są ze swoich umiejętności bokserskich. Takowe zaprezentował jeden osobnik, którego w akcji zarejestrowała kamera monitoringu. Zwierzę stoczyło mocny bój z mężczyzną, który chciał przed kangurem uratować swoje psy. Wideo jest hitem w sieci – wszystko zobaczycie w dalszej części tekstu.

Niesamowite nagranie z Australii. Mężczyzna stoczył „solówkę” z kangurem – wideo hitem w sieci!

Australia wielu osobom już na samym początku kojarzy się z żyjącymi tam kangurami. Te niesamowite zwierzęta mają niezwykłą umiejętność boksowania, co można było już w przeszłości zauważyć na wielu nagraniach publikowanych w sieci. Kolejny materiał, który w ostatnich dniach jest istnym hitem, utwierdza w tym przekonaniu. Tym razem w roli głównej wystąpił mężczyzna oraz pokaźnych rozmiarów kangur. To właśnie kangur miał zainteresować się psami właściciela posesji. Ten postanowił je obronić, nie znając do końca zamiarów rosłego i silnego zwierzęcia. W pewnym momencie doszło do eskalacji agresji a kangur ruszył w pogoń za człowiekiem.

Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu umieszczona na posiadłości mężczyzny. Uchwyciła ona moment, kiedy kangur gonił właściciela psów. Widać tam, jak mężczyzna upada a kangur przybiera postawę ofensywną. Gdy człowiek pozbierał się z ziemi, doszło do kolejnego starcia. Z niego obronną ręką wyszedł już Australijczyk, który powalił kangura do parteru i dosiadł silne zwierzę, zmuszając je do poddania się. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne nagranie z Ukrainy. Kobieta udzielała wywiadu aż nagle… [WIDEO]

Mężczyzna doznał w walce poważnych obrażeń. Udzielił wypowiedzi na antenie 9Network

Wideo bardzo szybko stało się popularne i viralowe. Do mężczyzny, który stoczył bój z kangurem, odezwała się telewizja. Portal o2.pl przytacza jego wypowiedź, której ten udzielił na antenie 9Network w programie „Australia’s Today”:

Kangur miał około 1,8 m wzrostu. Próbował porwać szczeniaki z mojego podwórka. Podszedłem do niego na kilkanaście metrów i próbowałem odgonić, ale nie chciał odejść.

Strona o2.pl podaje ponadto, że mężczyzna odniósł poważne obrażenia w walce z kangurem. Mianowicie, kangur ogryzł go w rękę, a głowa i nogi Cliffa Desa zostały mocno podrapane przez ostre pazury zwierzęcia.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.