Niesamowite nagranie prosto z porodówki – noworodek stał się hitem w sieci! [WIDEO]

Nagranie z porodówki

Niesamowite nagranie prosto z porodówki! TikTok z historią pewnej kobiety obiegł cały świat. Na ten moment zobaczyło go ponad 30 mln internatów. Użytkowniczka aplikacji podzieliła się swoją wyjątkową historią. Mianowicie urodziła dziecko, którego waga jak i rozmiar był dużo większy niż średnia. Chłopiec po porodzie trafił na OIOM, gdzie spędził 11 dni. Ile ma teraz lat i ile waży? Poznajcie tą poruszającą historię!

Niesamowite nagranie prosto z porodówki

Jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji TikTok wywołała inną internautkę, aby ta pokazała jej możliwie jak największego noworodka. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, w Stanach Zjednoczonych na świat przyszło dziecko o wadze 6,6 kg! Ponadto jego wielkość to aż 60 cm. Swoją historią podzieliła się matka gigantycznego noworodka. Niestety poród nie należał do najprostszych, a kobieta musiała urodzić przed terminem, dokładnie w 38 tygodniu ciąży. Konieczne było także cesarskie cięcie, co przy tak dużym dziecku jest jak najbardziej zrozumiałe. Co więcej, pępowinę musiało przecinać aż dwóch lekarzy! Nowonarodzony chłopiec trafił na OIOM, gdzie spędził 11 dni. W szpitalu nie było nawet dla niego ubranek, ponieważ wszystkie dostępne były na dziecko zdecydowanie za małe.

Całe nagranie z porodówki możecie zobaczyć, klikając TUTAJ.

 

ZOBACZ TAKŻE: DZIADEK ODEBRAŁ NIE SWOJE DZIECKO Z PRZEDSZKOLA. ZORIENTOWAŁ SIĘ DOPIERO W DOMU!

Nagranie poruszyło internautów, którzy ze wzruszeniem słuchali historii mamy dziecka. Na ten moment nagranie ma ponad 30 mln wyświetleń.
Chłopiec dziś ma 5 lat, jest zdrowy, wesoły i uwielbia futbol amerykański. Trudno w tym momencie nie wspomnieć o jego obecnej wadze. 5-latek waży bowiem 14 kg.  

Rekordowo duży niemowlak w Polsce

Warto również wspomnieć o dziecku, które przyszło na świat w ubiegłym roku w Poznaniu. W szpitalu imienia Franciszka Raszei urodził się chłopiec o wadze niespełna 6 kg. Co więcej, był większy niż wyżej opisywany przypadek ze Stanów Zjednoczonych. Niemowlę mierzyło 65 cm i podobnie jak w przypadku Amerykanki, przyszło na świat dzięki cesarskiemu cięciu.

źródło: tiktok, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.