Nie żyje znany komik. Jego śmiech znała cała Polska

nie żyje znany komik

Nie żyje znany komik – Juan Joya Borja. Jego śmiech znała dosłownie cała Polska, a wszystko za sprawą pewnego viralowego nagrania, które swego czasu obiegło sieć. Później tworzono z nim niezliczoną ilość przeróbek. Mężczyzna znany jako „El Risitas” pochodził z Hiszpanii. Zmarł w środę, w wieku 65 lat. W ostatnim czasie borykał się z problemami zdrowotnymi. Swego czasu Juan Joya Borja zajmował się także aktorstwem.

Nie żyje znany komik. Jego śmiech znała cała Polska, nagranie do dziś są hitem sieci

Bardzo smutne wieści napływają z Hiszpanii. Nie żyje bowiem znany komik – Juan Joya Borja. Choć jego nazwisko wielu może nic nie mówić, z pewnością kojarzy go większość użytkowników Internetu w Polsce. A to dlatego, że nagranie z jego udziałem stało się swego czasu viralowe i krąży po sieci do dziś, bawiąc niemal każdego. Mowa o następującym materiale:

Juan Joya Borja znany także jako „El Risitas” miał 65 lat. Jak się jednak okazuje, w ostatnim czasie borykał się z problemami zdrowotnymi. Polsat News podaje, że już od jakiegoś czasu przebywał on w szpitalu Virgen del Rocío w Sewilli. W wyniku amputacji stracił też nogę, a było to rezultatem rozwiniętej już cukrzycy.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE DŹWIĘKI WE WROCŁAWIU. CO SŁYSZĄ LUDZIE W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA? POJAWIŁY SIĘ PIERWSZE TEORIE – TO ZWIASTUN APOKALIPSY? „TRĄBA APOKALIPSY” – ZOBACZCIE NAGRANIE I SAMI OCEŃCIE!

Komik był znany w Hiszpanii – zajmował się także aktorstwem

Jak się okazuje, komik w Hiszpanii był naprawdę popularną postacią. Poza występami na żywo, udział brał także choćby w produkcji „Torrente 4”. Jego talent do gry aktorskiej widać było gołym okiem. W portalu Twitter pożegnał go jeden z występujących tam mężczyzn, Santiago Segura:

źródło: Twitter, Polsat News

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.