Niepełnosprawny uciekł na wózku pięciu policjantom [WIDEO]

niepełnosprawny uciekł na wózku

Niepełnosprawny uciekł na wózku pięciu policjantom! Choć brzmi to jak scenariusz komedii, taka sytuacja wydarzyła się naprawdę. Co więcej, całość zdarzenia nagrano i opublikowano w sieci. Wideo już teraz bije rekordy popularności. Nie stawia ono także w dobrym świetle polskiej policji – a to dlatego, że cała sytuacja dla funkcjonariuszy na filmie, jest nieco kompromitująca. 

Niepełnosprawny uciekł na wózku pięciu policjantom!

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania z polską policją w rolach głównych. Niekiedy pokazują one wzorowe interwencje – jak choćby popularne wideo pochodzące z Lublina, gdzie funkcjonariusze w koncertowy sposób uporali się z agresywnymi mężczyznami oraz wrogo nastawionym tłumem. Niestety zdarzają się też sytuacje, które są wręcz groteskowe. Właśnie jedna z nich w ostatnich dniach bije rekordy popularności w polskiej sieci. Mianowicie, chodzi o film, na którym osoba niepełnosprawna, poruszająca się elektrycznym wózkiem, w sprytny sposób ucieka funkcjonariuszom.

ZOBACZ TAKŻE: NARKOTYKI W CUKIERKACH? NA MIESZKAŃCÓW PENSYLWANII W STANACH ZJEDNOCZONYCH, PRZED HALLOWEEN PADŁ BLADY STRACH

O co tak właściwie chodziło? Prawdopodobnie chodzi o miesięcznice katastrofy w Smoleńsku

Wielu internautów zastanawia się, dlaczego tak właściwie policja zdecydowała się na zatrzymanie osoby niepełnosprawnej. Wątpliwości budzi też fakt, że w interwencję – ostatecznie nie do końca udaną – zaangażowanych było aż pięciu mundurowych.

Pewne źródła podają, że poruszający się na wózku Pan Leszek, mógł być jednym z członków ewentualnej kontrmanifestacji, która miała za zadanie zakłócenie obchodów miesięcznicy. Całe zajście można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.