Nieoficjalnie: wiadomo dla kogo Złota Piłka! Lewandowski?

nieoficjalnie

Nieoficjalnie: wiadomo dla kogo Złota Piłka! Czy zgarnie ją Robert Lewandowski? Mówi się, że w grze o miano najcenniejszej nagrody indywidualnej dla piłkarza, pozostało już tylko dwóch zawodników. To Robert Lewandowski oraz Leo Messi. Który z nich okaże się najlepszym na świecie? Niestety, w kuluarach coraz więcej mówi się o tym, że bliżej wygranej w plebiscycie jest Argentyńczyk. Nieoficjalnie to właśnie on został zwycięzcą, choć na wyniki konkursu trzeba poczekać do wieczornej gali.

Nieoficjalnie: wiadomo dla kogo Złota Piłka! Złe informacje dla Roberta Lewandowskiego…

Plebiscyt przyznania Złotej Piłki w tym roku budzi w Polsce ogromne emocje. Wszystko za sprawą Roberta Lewandowskiego, który jako pierwszy Polak w historii, ma szansę na zdobycie nagrody. I to nagrody, która jest niewątpliwie najcenniejszą z możliwych do zdobycia dla piłkarza, jeśli chodzi o wyróżnienia indywidualne. I gdy przez wiele dni wydawało się, że to właśnie popularny „RL9” sięgnie po Złotą Piłkę – ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem. Okazuje się bowiem, że napastnik Bayernu oraz reprezentacji Polski prawdopodobnie będzie musiał zadowolić się tylko drugim miejscem.

Jeżeli przecieki się potwierdzą, Robert Lewandowski będzie mógł być naprawdę zawiedziony. Ostatni rok w jego wykonaniu, pod względem dokonań indywidualnych robi ogromne wrażenie. Mowa między innymi o liczbie masowo strzelanych bramek. To jednak jego największy rywal – Leo Messi – zdołał wygrać cenne trofeum ze swoją reprezentacją. I to właśnie Argentyńczyk może pozbawić Polaka marzeń o Złotej Piłce.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE SCENY PODCZAS GALI THE WAR 3! TO JEDNAK NIE KONIEC – ZAPOWIEDZIANO, ŻE NA KOLEJNEJ ZAWALCZY 20 OSÓB NA RAZ [WIDEO]

WP SportoweFakty informuje: nieoficjalnie, Złota Piłka nie dla Lewandowskiego

Nieoczekiwane i sensacyjne wieści, jeszcze na kilka godzin przed galą gdzie zostanie ogłoszony laureat Złotej Piłki, zdradza serwis WP SportoweFakty. Pojawiła się tam bowiem jeszcze nieoficjalna informacja, że Złotą Piłkę zgarnie Leo Messi. Niestety, ale takich głosów jest coraz więcej.

Dziennikarze WP SportoweFakty prowadzili wiele rozmów z osobami, które „mają bardzo dobre relacje z obozem Leo Messiego”. Wynika z nich, że to właśnie Messi po raz kolejny zgarnie cenne wyróżnienie. Robert Lewandowski znów ma się obejść smakiem. Jak będzie jednak w rzeczywistości? To, czy doniesienia się potwierdzą, okaże się już dziś wieczorem.

źródło: SportBible, WP SportoweFakty

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.