Znany youtuber nie żyje – zmarł podczas morsowania

Nie żyje znany youtuber

Znany youtuber działający w sieci pod pseudonim Apetor nie żyje. Mężczyzna słynął z morsowania i swoich wyczynów na mrozie. Tor Eckhoff zmarł 27 listopada w wieku 57 lat z powodu utonięcia w lodowatej wodzie. Fani z całego świata nie kryją smutku. 

Znany youtuber nie żyje

Tor Eckhoff był znany na całym świecie. Swoimi ekstremalnymi przygodami zyskał ogromną popularność, a miliony internautów ochoczo śledzili jego losy. Najpopularniejsze nagrania Tora mają po kilka milionów wyświetleń. Norweg słynął z morsowania, jeżdżenia na łyżwach w samej bieliźnie i… picia wódki. Wielokrotnie zawstydził niejednego morsa, wkładając swoją głowę do lodowatej wody. Ponadto skakał po krach lodu i nie straszna mu była zimna woda oraz mróz.


ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE SCENY PODCZAS GALI THE WAR 3 [WIDEO]

Norweska policja poinformowała, że 57 latek zmarł 27 listopada. Youtuber został znaleziony przez płetwonurków. Powodem śmierci było utonięcie.

Eckhoff był sam na Tamie Jakobsa, gdzie przeszedł przez lód. Został znaleziony przez płetwonurków ratowniczych i na miejscu podjęto działania ratujące życie. Eckhoff został zabrany przez pogotowie lotnicze do szpitala Ullevål, gdzie niestety zmarł w sobotę 27 listopada – przekazano w komunikacie prasowym.

W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani wyrazili swój smutek i żal. Norwega z zapartym tchem obserwowali internauci z całego świata. Zwrócili jednak uwagę na to, że Apetor zmarł robiąc to, co kocha.


Tor Eckhoff

Co więcej, kilka dni przed śmiercią Apetor opublikował na swoim kanale film zatytułowany:

Nie jestem martwy, dzisiaj skończyłem 57 lat.

 

 

źródło: youtube.com, twitter.com, spidersweb.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.