Nie żyje popularny raper. Szokujące doniesienia – „zmarł nagle”

nie żyje były reprezentant

Nie żyje popularny raper. Świat muzyki i show-biznesu obiegły z rana bardzo przykre doniesienia. W wieku 59 lat odszedł raper Coolio. Artysta zmarł w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Zasłynął przede wszystkim z utworu „Gangsta’s paradise”, który ujrzał światło dzienne w roku 1995. Ponadto stał się on motywem przewodnim głośnego filmu „Młodzi gniewni”. Co na ten moment wiadomo o śmierci znanego rapera? Jak donoszą zagraniczne źródła, Coolio „zmarł nagle”. Co takiego się wydarzyło? Szczegóły poniżej.

Nie żyje popularny raper. Szokujące doniesienia – artysta „zmarł nagle”

Bardzo przykre doniesienia obiegły dziś nad ranem niemal wszystkie światowe media. W wieku 59 lat odszedł popularny raper Coolio. Artysta zmarł w Los Angeles, a wszystko podczas odwiedzin u znajomego. Wydarzenia miał opisać menedżer muzyka, Jarez Posey. Pisze o tym portal RMF24.pl. W trakcie wizyty Coolio udał się do toalety, skąd długo nie wracał. Po pewnym czasie przyjaciel artysty zdecydował się wyłamać drzwi do łazienki – wtedy też zastał rapera, który nie dawał już oznak życia. Mimo wezwania pogotowia, gwiazdy nie udało się uratować.

ZOBACZ TAKŻE: Bulwersująca kartka od parafian w polskim miasteczku. „Wykradła Kościołowi kapłana; splugawione krocze”

Oficjalna przyczyna zgonu rapera nie jest znana. Kilka szczegółów zdradził jednak jego menedżer

Jak podają duże, zagraniczne branżowe media – póki co nie jest znana przyczyna śmierci rapera. Jak jednak twierdzi jego menedżer, zgon nastąpił na skutek ataku serca artysty.

Amerykańska telewizja podaje, że policja przeszukuje dom, w którym doszło do tragedii. Zabezpieczane są wszelkie ślady, ale jednocześnie mundurowi informują, że nic nie wskazuje na to, aby sprawa miała podłoże kryminalne – co można zresztą przeczytać w RMF24.pl.

Raper osierocił sześcioro dzieci.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.