Nie żyje Janusz Dzięcioł. Zwycięzca Big Brothera zginął na przejeździe kolejowym

nie żyje Janusz Dzięcioł

Nie żyje Janusz Dzięcioł. Zwycięzca Big Brothera zginął na przejeździe kolejowym. Mężczyzna był także byłym posłem na Sejm, a oprócz tego piastował funkcję komendanta straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą. Do wypadku doszło w miejscu, gdzie nie było szlabanów. Janusz Dzięcioł miał 65 lat.

Nie żyje Janusz Dzięcioł. Zwycięzca Big Brothera zginął na przejeździe kolejowym

Przykre informacje dotarły dziś rano z Białego Boru pod Grudziądzem. Właśnie tam, w wypadku samochodowym zginął Janusz Dzięcioł. Mężczyzna uległ zderzeniu z pociągiem, do którego doszło na przejeździe kolejowym bez szlabanów. Wszystko działo się tuż przed godziną 9. Janusz Dzięcioł zasłynął przede wszystkim ze zwycięstwa w pierwszej polskiej edycji programu Big Brother. Później był posłem na Sejm, a także komendantem straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą. Mężczyzna miał 65 lat.

ZOBACZ TAKŻE: AUTOBUS DLA BEZDOMNYCH WE WROCŁAWIU – NOWY POMYSŁ MPK I PREZYDENTA MIASTA, JACKA SUTRYKA. NIE WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM TAKA INICJATYWA PRZYPADŁA DO GUSTU

Dokładne okoliczności wypadku nie są jeszcze znane, pojawia się wiele niewiadomych

Jak już wcześniej wspomniano, na rzeczonym przejeździe kolejowym nie było szlabanów. Zamontowane są tam jednak światła, sygnalizujące o nadjeżdżającym pociągu. Pojawiają się głosy, jakoby mężczyzna wjechał na przejazd pomimo wyraźnie świecących się czerwonych sygnałów. Jak podaje jednak portal rmf24.pl, policja jeszcze nie potwierdza, że kierowca rzeczywiście zignorował sygnalizację świetlną.

Pasażerowie i obsługa pociągu wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

źródło zdjęcia: extraswiecie.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.