Nie żyje były zawodnik FAME MMA. Tragiczne doniesienia

nie zyje były zawodnik fame mma

Nie żyje były zawodnik FAME MMA. W poniedziałkowy wieczór sieć obiegły tragiczne doniesienia. W wieku 45 lat odszedł Dawid Ozdoba, znany tancerz i uczestnik gal MMA. Jak można przeczytać w mediach, celebryta zmagał się z depresją. Informacje o śmierci Dawida Ozdoby przekazała jego matka Ewa. Portal o2.pl przypomina, że był on niegdyś związany z Edytą Herbuś.

Nie żyje były zawodnik FAME MMA. Tragiczne doniesienia

Fatalne informacje w poniedziałkowy wieczór pojawiły się w sieci. Jak donoszą niemal wszystkie media w Polsce, były zawodnik między innymi FAME MMA Dawid Ozdoba nie żyje. Celebryta odszedł w wieku 45 lat. Mężczyzna był doskonale znany szerszej publice. Poza tym, że wystąpił na pierwszych galach FAME MMA, w klatce pojawił się także w barwach innej federacji, gdzie stoczył walkę z niemniej popularnym Robertem Burneiką.

Dawid Ozdoba był też tancerzem. Jak jednak przypomina portal o2.pl – większość mogła kojarzyć go z udziałów w tak zwanych freak fightach. Media wspominają też, że mężczyzna niegdyś związany był z Edytą Herbuś. O śmierci celebryty jako pierwsza poinformowała jego matka Ewa. W mediach społecznościowych zamieściła poruszające wpisy. Na Facebooku pojawił się też jej apel:

Bardzo smutny dla mnie dzień. Dawida już nie ma z nami. Błagam, nie komentujcie, nie pytajcie. Błagam.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za skorzystanie z toalety przy Krupówkach? Turyści płacą i płaczą, cena z kosmosu

Dawid Ozdoba zmagał się z depresją. Mówił o tym otwarcie

Jak czytamy w o2.pl – celebryta zmagał się z depresją i nie robił z tego tajemnicy. O problemie mówił otwarcie. Mężczyzna urodził się w 1977 roku. Poza tańcem i walkami w MMA, zajmował się też treningami personalnymi. Nigdy nie krył zamiłowania do sportu.

źródło: o2.pl, Facebook, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.