Polska żywa lalka Barbie. W jaki sposób Anella stała się sławna?

Do popularności Anelli niewątpliwie przyczynił się jej kontrowersyjny wygląd. Aby dojść do momentu, w jakim aktualnie się znajduje musiała przejść szereg zabiegów i operacji plastycznych. Kim jest i czym zajmuje się polska, żywa lalka Barbie?

Anella życie prywatne

Anella to kobieta, która dzięki ingerencjom lekarzy medycyny estetycznej, postanowiła zbliżyć się do wymyślonego przez siebie kanonu piękna. Prawdopodobnie ma on przypominać popularną lalkę Barbie. Oprócz licznych zabiegów, którym często się poddaje, ma zupełnie normalną pracę. Mianowicie kobieta posiada wykształcenie w kierunku architektury.

Anella kiedyś

Pewnego razu, postanowiła zwalczyć swoje kompleksy, za pomocą korekty nosa. Jak sama twierdzi, od tego wszystko się zaczęło. Z biegiem czasu dopatrywała się innych części ciała, które według niej zasługiwały na poprawę. Następnie zdecydowała się na poprawę biustu i ust. Oprócz tego skorygowała kości policzkowe, a także całkowicie zmieniła kształt szczęki. Zdarzyło się, że po pewnym zabiegu nabawiła się kłopotów ze zdrowiem. Jego skutkiem był stan zapalny i infekcja. Jednakże nie stanęło to na drodze do dalszych ingerencji.

Polska Barbie Anella Instagram

Obecnie kobieta na nie prowadzi już profilu na Instagramie. Pojawiają się spekulacje na temat tego, że jest spowodowane to zakończeniem związku z jej ówczesnym partnerem i menagerem jednocześnie. Natomiast inna teoria głosi, że zwyczajnie jej przysłowiowe pięć minut sławy minęło i postanowiła wycofać się z showbiznesu.

Sama polska żywa lalka Barbie jest dumna ze swojego wyglądu i chętnie opowiada o zmianach, jakim się poddała. Często zasiada na kanapach programów śniadaniowych i dzieli się swoją historią z fanami. Twierdzi, że zna umiar i wie co robi. Według niej, jej wygląd jest zupełnie normalny i wszystkie negatywne komentarze na ten temat spowodowane są zazdrością. Czy chcielibyście wyglądać tak jak ona?

źródło zdjęć: instagram.com

Poniżej prezentujemy filmik, w którym Anella wypowiada się na temat tego, jak odbiera hejt i w jaki sposób stara się sobie z nim radzić: