Nauczycielka uderzyła ucznia w Bytowie. W sieci nagranie [WIDEO]

nauczycielka uderzyła ucznia

Nauczycielka uderzyła ucznia w czasie lekcji w głowę! Do skandalicznego zajścia doszło w Bytowie, a konkretniej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Może mieć ona poważne problemy, bo całe zajście zostało nagrane przez innych uczniów i trafiło do sieci. Wszystko zainteresowało się już Kuratorium Oświaty oraz miejscowe media. Pojawiają się doniesienia, że takie zachowanie nauczycielki to nic nowego. W dalszej części tekstu znajdziecie materiał, na którym widać karygodne zachowanie kobiety.

Nauczycielka uderzyła ucznia w Bytowie. W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie, na którym widać karygodne zachowanie kobiety [WIDEO]

Do wielkiego skandalu doszło w jednej ze szkół w Bytowie. Konkretniej mowa o Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Jak czytamy w o2.pl – jedna z pracujących tam nauczycielek, podczas lekcji uderzyła w głowę ucznia. Kobieta może mieć teraz wielkie kłopoty, bo całe zajście nagrał inny uczeń, a chwilę później znalazło się ono w sieci.

Co więcej, niektóre źródła podają, że to nie pierwszy tego typu wybryk danej nauczycielki. Dopiero teraz jednak wszystko udało się udokumentować. Materiał wideo udostępnił portal iBytów.pl, który na poważnie wziął się za całą sprawę. Podaje się, że wszystko miało miejsce w klasie III technikum drzewnego. Poniżej można zobaczyć nagranie, na którym nauczycielka szkoły w Bytowie, podczas trwania lekcji uderza swojego ucznia w głowę (materiał z Facebooka iBytów.pl):

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI OSTRZEGA – TEGO NIE POWINNIŚMY ROBIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE! O CO DOKŁADNIE CHODZI? MOŻE MIEĆ TO WIELKIE KONSEKWENCJE

Tłumaczyć będzie się dyrektor? Błyskawiczna reakcja Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Portal o2.pl podaje, że sprawa błyskawicznie trafiła na biurko do gdańskiego Kuratorium Oświaty. Reakcja organu także była natychmiastowa. Pracująca tam Beta Wolak miała przekazać:

Dyrektor, jako przełożony zatrudnionych w szkole pracowników, ma obowiązek wyjaśnić, czy nie doszło do uchybienia godności zawodu nauczyciela lub obowiązkom, o których mowa w art. 6 ustawy Karta Nauczyciela.

Zdarzenie stało się niebywale medialne, toteż trudno przypuszczać, aby nauczycielce wszystko uszło płazem. Zwłaszcza, że jak podają niektóre źródła – to nie było pierwsze zachowanie tego typu w jej wykonaniu.

źródło: iBytów – Facebook, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.