Nastolatka wysyłała sobie obraźliwe wiadomości. Chciała wrobić swojego byłego chłopaka

nastolatka wysyłała sobie

Nastolatka wysyłała sobie obraźliwe wiadomości. W ten sposób chciała wrobić swojego byłego chłopaka. Sprawę zgłosiła na policję i wtedy zaczęły się problemy. Śledczy szybko ustalili kto stoi za wysyłaniem pogróżek z fałszywych kont. Teraz 18-letnią Clarice Crothers skazano na 8 miesięcy więzienia. 

Nastolatka wysyłała sobie obraźliwe wiadomości, aby wrobić w to swojego byłego chłopaka

Zawody miłosne, zwłaszcza w wykonaniu nastolatków, bywają bardzo problematyczne. Rozstania zdarzają się być burzliwe, później natomiast często dochodzi do prób odegrania się na byłym partnerze. Niekiedy takowe zachowania mają bardzo poważne konsekwencje. Podobnie było i tym razem, a całą sprawę dokładnie opisały brytyjskie media, bo właśnie tam działa się cała akcja. 18-letnia Clarice Crothers z miasta Stratford-upon-Avon nie mogła pogodzić się z rozstaniem ze swoim ex. Wymyśliła osobliwy sposób na zemstę. Postanowiła wysyłać do siebie obraźliwe wiadomości, czasami nawet groźby. Następnie policji usiłowała wmówić, że za wszystkim stoi jej były chłopak. Na szczęście funkcjonariusze bardzo szybko połapali się w tym, że mają do czynienia z oszustką.

Dziewczyna skazana na 8 miesięcy więzienia

Wyrok który zapadł w tej sprawie, dla wielu może okazać się szokujący. Fakty są jednak takie, że 18-latka ponad pół roku spędzi za kratkami. Na policję miała wnieść aż 7 skarg na byłego chłopaka, a gdy wyszło na jaw że to nie on stoi za pogróżkami, dziewczyna próbowała winę zrzucić jeszcze na swojego przyjaciela. Ten w istocie pomógł jej w tworzeniu kont, za pomocą których wysyłała obraźliwe treści.

Sąd uznał sprawę za bardzo poważną. Internauci biją brawo – według nich właśnie tak powinno postępować się z tego rodzaju oszustwami, które mogą komuś zniszczyć życie. Dziewczyna jednego dnia potrafiła wysłać sobie samej nawet ponad 100 wiadomości. Z ich treści wynikało, że jej rodzinny dom jest obserwowany, a także to że jego lokatorom może stać się krzywda. Pozostaje mieć nadzieję, że ta sprawa będzie przestrogą dla innych, o ile w ogóle wpadną na równie niepoważny pomysł.

ZOBACZ TAKŻE: UTONĘLI PODCZAS OBRZĘDÓW CZCZENIA BOGA SZCZĘŚCIA

źródło zdjęcia: the Sun

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.