Cudem uniknął wypadku. Zobacz niespodziewaną reakcję kierowcy

cudem uniknął wypadku

Cudem uniknął wypadku! Zobacz niespodziewaną reakcję kierowcy. W obliczu wylewającej się z przeróżnych nagrań agresji drogowej, to co prezentujemy poniżej jest przynajmniej zaskakujące. Zdarzenie szeroko komentują internauci – oni także potrafią docenić to, co widać na załączonym materiale wideo. Zobaczcie go!

Cudem uniknął wypadku – zobacz niespodziewaną reakcję kierowcy [NAGRANIE]

Od czasu, gdy popularne stały się kamerki samochodowe, coraz więcej kierowców decyduje się na montowanie ich w swoich pojazdach. Wynikają z tego różnego rodzaju korzyści. Najważniejsza jednak jest ta, że w razie kolizji, zarejestrowany materiał wideo może służyć jako dowód który pomoże w rozwiązaniu sprawy, oraz będzie przydatny choćby dla ubezpieczyciela. Czasami nagrane bywają też na nie sytuacje, które mogą być przestrogą dla kierowców, z czego później tworzy się różnego rodzaju kompilacje. Tym razem kamera zarejestrowała następujące zdarzenie:

Internauci w szoku, wszyscy pełni podziwu

Sytuacja którą widać powyżej, miała miejsce 3 września w Las Vegas (stan Kalifornia) w Stanach Zjednoczonych. Widać na niej, że mężczyzna cudem unika wypadku. Jak taka sytuacja skończyłaby się – dajmy na to – w Polsce? Z pewnością tak, jak wiele filmów z polskich dróg, które trafiają do sieci. Przepełnione są one agresją drogową, wyzwiskami, a czasami dochodzi nawet do rękoczynów.

Tutaj z kolei widać wspólna radość z powodu uniknięcia zdarzenia, które mogło okazać się opłakane w skutkach. Inni kierowcy mogą brać przykład z tego, jak warto zachować się na drodze. Taki gest do myślenia daje więcej niżeli krzyki i bijatyka.

ZOBACZ TAKŻE: CHCIAŁA WROBIĆ BYŁEGO CHŁOPAKA, 8 MIESIĘCY SPĘDZI W ARESZCIE

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.