Nastolatka męczy psa? Publikuje nagrania w sieci, spór trwa

nastolatka męczy psa

Nastolatka męczy psa i publikuje nagrania w sieci? Czy to recepta na wakacyjną nudę? A może chęć wzbudzenia atencji? To drugie na pewno się udało, bo internetowe środowisko zawrzało. Wszystko przez nagranie, w którym pies trzymany w powietrzu, przeraźliwie warczy. Wygląda to tak, jakby dziewczyna która zamieściła nagranie, zwyczajnie znęcała się nad zwierzęciem. Czy jednak rzeczywiście tak jest?

Nastolatka męczy psa?

Nastolatka męczy psa? W serwisie wykop.pl, opublikowane zostało nagranie z mediów społecznościowych pewnej młodej dziewczyny. Widać na nim psa, który trzymany jest na tle drzewa. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest on czymś przymocowany do drzewa. Właśnie takie wrażenie powoduje pierwsze kontrowersje. Gdy jednak dobrze się przyjrzeć, widać, że jest on trzymany za szelki. Nie zmienia to jednak faktu, że i taki obrazek rozsierdził część internautów. Nie podoba im się fakt, że zwierzę prawdopodobnie się meczy – na co wskazuje jego reakcja.

 

Dziewczyna stara się sprostować całą sytuację

Po ogromnej nagonce, którą dziewczynie zaserwowali internauci, ta postanowiła niejako wyprostować sprawę. Jednakże, nawet tutaj nie wszystko spodobało się obserwującym całą sytuację. Dziewczyna tłumaczy bowiem, że pies widziany na nagraniu charakteryzuje się tym, że przy podnoszeniu zwyczajnie warczy. Po prezentacji takiego zachowania swojego pupila, dziewczyna zamiast go położyć – rzuciła na kanapę.

Inni dopytują – być może warczenie psa przy kontakcie z dziewczyną wcale nie jest przypadkiem? Może to reakcja na jej obecność? To także dementuje autorka nagrań. Prezentuje wideo, w którym pies podbiega do niej i macha ogonem.

Tak niepozorne zdawałoby się nagrania, jak widać – mogą powodować prawdziwą burzę w sieci. Zwłaszcza w czasach, gdy coraz częściej słyszy się o sytuacjach znęcania nad istotami słabszymi. Już w te wakacje głośno było choćby o sprawie, gdzie właściciel swojego psa zakopał żywcem, a znaleźli go przypadkowi przechodnie. Niedawno pisaliśmy także o tym, że pewne państwo swojego pupila trzymało na balonie podczas upałów. Młody owczarek niemiecki nie miał nawet dostępu do wody. Jak było natomiast w tym przypadku? Dziewczyna ze swoim zwierzęciem postępuje źle? Czy może jednak internauci są nadgorliwi?

 

ZOBACZ TAKŻE: TRZYMALI PSA NA BALKONIE, BYŁ UPAŁ, ZWIERZĘ BEZ WODY!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.