Nastolatek włożył sobie kabel USB do… W sieci zatrważające zdjęcie rentgenowskie [FOTO]

nastolatek włożył sobie kabel usb

Nastolatek włożył sobie kabel USB do… Chłopiec do wszystkiego przyznał się lekarzom dopiero w momencie, gdy gabinet opuściła jego matka. Wszystko było wynikiem jego ciekawości, którą starał się zaspokoić w bardzo niecodzienny sposób. Za pomocą kabla USB, 15-latek chciał zmierzyć długość swojego przyrodzenia. Jak jednak czytamy w o2.pl – kabel utknął w cewce moczowej pacjenta. Wszystko mogło skończyć się bardzo źle. Konieczne było wykonanie zabiegu. W sieci opublikowano zdjęcie rentgenowskie, które po prostu zatrważa. Zobaczycie je w dalszej części tekstu.

Nastolatek włożył sobie kabel USB do… Zdjęcie rentgenowskie po prostu zatrważa [FOTO]

Z niesłychanym przypadkiem spotkali się ostatnio lekarze w Wielkiej Brytanii. Wszystko za sprawą 15-latka, który w przedziwny sposób próbował zaspokoić swoją ciekawość. Według niektórych źródeł, chłopiec lekarzom opowiedział wszystko dopiero wtedy, gdy gabinet opuściła jego matka. Zawstydzony zdradził, że za pomocą kabla USB próbował zmierzyć długość swojego członka. Nie wiedzieć czemu, postanowił umieścić kabel… w środku przyrodzenia.

Portal o2.pl podaje, że kabel utknął w cewce moczowej pacjenta. Spowodowało to, że nie był w stanie go wyjąć z ciała. Gdyby tego było, kabel w środku zawinął się w ten sposób, że utworzył się na nim supeł. Wszystko – poza oczywistym bólem – sprawiało, że 15-latek zaczął oddawać mocz razem z krwią.

Lekarze byli zdumieni opisywanym przypadkiem. W sieci opublikowano nawet fotografię rentgenowską, która przedstawiała skomplikowany przypadek młodego pacjenta:

ZOBACZ TAKŻE: POKOJÓWKA SPADŁA Z 7. PIĘTRA – BĘDĄCA ŚWIADKIEM KOBIETA, WSZYSTKO NAGRYWAŁA ZAMIAST JEJ POMÓC. SKANDALICZNE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI [WIDEO]

Sprawa okazała się bardzo poważna, konieczny był szybki zabieg

Lekarze, gdy tylko zobaczyli zdjęcie rentgenowskie chłopca, od razu zdali sobie sprawę z powagi całej sytuacji. Aby ciało obce wydobyć na zewnątrz, konieczny był szybki zabieg. Do supła dostali się dzięki nacięciu, które należało wykonać przy spojeniu łonowym.

I choć badania po kilku tygodniach nie wykazały trwałych uszkodzeń, chłopiec jeszcze przez jakiś czas musi prowadzić stałą obserwację.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.