Narkotyki na łodzi zaginionego na jeziorze? Szokujące doniesienia

narkotyki na łodzi

Narkotyki na łodzi zaginionego na jeziorze Piotra Woźniaka-Staraka? Tak sensacyjne doniesienia opublikował na swoich łamach portal tko.pl. Jak donoszą tamtejsi dziennikarze, szokujące informacje pochodzą od zaufanego informatora, biorącego udział w całej akcji poszukiwawczej. Ile w tym prawdy? Co więcej, informator zdradza także inne niepokojące szczegóły, które do tej pory wyłoniły poszukiwania. Okazuje się bowiem, że na jeziorze znaleziono męską koszulę. Czy należała do zaginionego?

Narkotyki na łodzi zaginionego na jeziorze Piotra Woźniaka-Staraka?

Od kilku dni cała Polska żyje zaginięciem na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy w niedzielę nad ranem miał wypaść ze swojej motorówki. Przebywał on na niej z 27-letnią kobietą – ta jednak jest cała i zdrowa. Co tak naprawdę wydarzyło się na feralnej motorówce? Wstępne ustalenia mówią, że do tragedii miało dojść podczas próby skrętu na jeziorze. Podczas niej, dwójka pasażerów – w tym Piotr Woźniak Starak – wypadła do wody. Przebywająca z nim kobieta zdołała się uratować, mężczyzna z kolei do tej pory jest poszukiwany. Portal tko.pl informuje jednakże o jeszcze innych bardzo zaskakujących znaleziskach. Po pierwsze, według jednego z informatorów strony, na motorówce śledczy mieli znaleźć narkotyki. To jednak nie koniec.

Kolejne niepokojące odkrycie w jeziorze

Portal tko.pl podaje jeszcze jedną informację wprost od swojego informatora. Nie jest ona pozytywna i nie niesie zbyt dobrych nadziei. Okazuje się bowiem, że na jeziorze Kisajno śledczy mieli znaleźć męską koszulę. Gdyby tego było mało, części koszuli i ludzkie włosy znaleziono także w śrubie motorówki. Jak dotąd nie wiadomo do kogo należą, jednakże już teraz można snuć domysły. Czy to właśnie ta część motorówki odpowiada za ewentualną ogromną tragedię?

źródło zdjęcia: portalsamorządowy.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.