Napad z bronią na VAPE SHOP w Legnicy! Nagroda za wskazanie sprawcy [WIDEO]

napad z bronią na vape shop

Napad z bronią na VAPE SHOP w Legnicy! W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie ze sklepowego monitoringu, prezentujące napad na jeden z legnickich vape shopów – So Fly. Zamaskowany napastnik groził sprzedawcy przedmiotem przypominającym broń. Trwają poszukiwania sprawcy, a sklep wyznacza wysoką nagrodę za jego odnalezienie – mowa tutaj o 5 tysiącach złotych. Dodatkowo pojawia się prośba o udostępnienie nagrania, które prezentujemy poniżej. Widać na nim całe zajście – od samego początku, gdy sprawca wchodzi do lokalu, aż po jego opuszczenie.

Napad z bronią na VAPE SHOP w Legnicy! Sklep wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy, do wzięcia duże pieniądze

Do bardzo nieprzyjemnej, a wręcz niebezpiecznej sytuacji doszło w Legnicy. Wszystko miało miejsce 30 czerwca tego roku w tamtejszym vape shopie – So Fly. Jak się okazuje, doszło do napadu na lokal znajdujący się przy ulicy Parkowej 1. Napastnik do sklepu wtargnął około godziny 17:30. Mężczyzna był zamaskowany i sterroryzował sprzedawcę przedmiotem przypominającym broń.

Wiele wskazuje na to, że udało mu się ukraść sporą ilość gotówki. Sklep wyznaczył wysoką nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy napadu. Jak widać nawet na nagraniu, opiewa ona na 5 tysięcy złotych. Pojawiła się także prośba o udostępnienia nagrania, co może pomóc w jeszcze szybszym zamknięciu całej sprawy.

ZOBACZ TAKŻE: CZY PICIE ALKOHOLU W TRAKCIE CIĄŻY, ZOSTANIE UZNANE ZA PRZESTĘPSTWO? W POLSCE POJAWIŁ SIĘ TAKI PROJEKT! JEGO POMYSŁODAWCĄ JEST RZECZNIK PRAW DZIECKA. SPRAWA BUDZI JEDNAK WIELE KONTROWERSJI

Nagranie z całego zajścia – zobacz i udostępnij!

Poniżej prezentujemy nagranie, obrazujące to, co działo się w legnickim vape shopie So Fly. Jak widać, napastnik działał zdecydowanie i nie wahał się grozić sprzedawcy przedmiotem przypominającym broń.

Właściciele sklepu na udostępnienie nagrania w sieci zdecydowali się po to, aby internauci pomogli im w namierzeniu sprawcy. Co więcej, jak już wcześniej wspomniano, za pomoc z ustaleniu kto był napastnikiem, przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.

Kontakt w tej sprawie można uzyskać pod następującym adresem e-mail: [email protected]

Wideo:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.