Największa huśtawka na świecie testowana w Chinach [WIDEO]

największa huśtawka na świecie

Największa huśtawka na świecie jest właśnie testowana w Chinach! W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, które według zagranicznych mediów miało wyciec z testów nad potężną konstrukcją. Obiekt prawdopodobnie jest właśnie w ostatniej fazie przygotowań do otwarcia, jednakże wszystko jest otoczone pewną tajemnicą, a w sprawie pojawia się wiele niewiadomych. Wideo, o którym mowa, w sieci znalazło się już 6 maja tego roku. Zobaczyć można je poniżej.

Największa huśtawka na świecie testowana w Chinach! Czy znajdą się odważni, aby na nią się wybrać?

Chiny uwielbiają zaskakiwać i być pionierami w wielu dziedzinach życia. Wiele wskazuje na to, że pod pewnym względem ten azjatycki kraj znów pobije swego rodzaju rekord. Wszystko przez monstrualną huśtawkę, która budowana jest w narodowym geoparku Longkang. Konstrukcję osadzono na monumentalnym klifie mierzącym blisko 700 metrów wysokości. To wszystko sprawia, że na ciele pojawia się gęsia skórka. Co ciekawe, na tym wyjątkowość projektu się nie kończy.

Umiejscowioną w południowych Chinach atrakcję, nominowano do światowego rekordu Guinnessa. Wszystko przez to, że według jej twórców, jest to jak na ten moment największa huśtawka na świecie. Śmiałkowie, którzy odważą się z niej skorzystać, będą musieli być wysoce odporni na stres i dawkę potężnych wrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: OSTRE PIĘCIE NA AUTOSTRADZIE A4! KIEROWCY CIĘŻARÓWEK POSTANOWILI NAUCZYĆ KULTURY PEWNEGO AGRESORA Z OSOBÓWKI! ZOBACZ KONTROWERSYJNE NAGRANIE

Huśtawka nie dość, że ma być największa to na świecie – będzie też zawrotnie szybka

Azjaci z dumą wypowiadają się o swoim projekcie, jako najlepszym na świecie. Huśtawka ma pobić wiele rekordów, z wielkością i szybkością łącznie.

Jak podaje portal Liveleak.com, maksymalna prędkość zamachu huśtawki to nawet aż 130 kilometrów na godzinę.

Wszystko znajduje się na przełęczy Parku Krajobrazowego Longjing. Konstrukcję wzniesiono na wysokości 1100 metrów nad poziomem morza. Nie wiadomo jeszcze, kiedy z atrakcji skorzystają turyści. Aktualnie trwające tam testy dają jednak nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Wideo z testów potężnej huśtawki:

źródło: Liveleak