Najnowsze nagranie z Putinem! Co się z nim dzieje?! Potężne spekulacje [WIDEO]

najnowsze nagranie z putinem

Najnowsze nagranie z Putinem! Co się z nim dzieje?! Po raz kolejny pojawiły się spekulacje na temat jego stanu zdrowia. Wszystko przez materiał wideo z jego wizyty w Sankt Petersburgu, która odbywała się tam przy okazji obchodów Dnia Marynarki Wojennej Rosji. Właśnie tam Władimir Putin odwiedził muzeum wojskowe. Co takie przykuło uwagę obserwatorów? Zwrócili oni uwagę na kończyny prezydenta Rosji. Materiał zobaczycie poniżej.

Najnowsze nagranie z Putinem! Co się z nim dzieje?! Potężne spekulacje po publikacji materiału wideo [NAGRANIE]

Wciąż nie milkną echa na temat ewentualnej poważnej choroby i stanu zdrowia Władimira Putina. Choć w ostatnim czasie mówiło się o tym nieco mniej – zwłaszcza po tym, jak strona amerykańska dementowała doniesienia o problemach ze zdrowiem prezydenta Rosji – teraz spekulacje ruszyły na nowo. Wszystko po publikacji nagrania z Putinem w roli głównej podczas jego wizyty w Sankt Petersburgu. To właśnie w tym mieście rosyjski dyktator gościł przy okazji obchodów Dnia Marynarki Wojennej Rosji. Putin odwiedził między innymi tamtejsze muzeum wojskowe.

Najwięcej mówi się jednak o krótkim nagraniu z nim w roli głównej. Obserwatorzy uważają, że może ono wskazywać na fakt, że Putin nadal zmaga się z pewnymi problemami. Czego tym razem się dopatrzono? Jak się okazuje, chodzi o komara, który pojawił się po prawej stronie twarzy prezydenta Rosji. Ten jednak odganiał go lewą ręką, podczas gdy prawa – jak podaje RMF24.pl – „zwisała bezwładnie przy boku„. Później można było dostrzec, że Władimir Putin delikatnie utyka. Omawiany materiał poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Bójka na pogrzebie. Ksiądz rzucił się z pięściami na żałobników. Wiadomo o co poszło! [WIDEO]

To nie pierwsze nagranie, które rodzi wiele pytań odnośnie stanu zdrowia Władimira Putina

W sieci co jakiś czas publikowane są nowe nagrania z Władimirem Putinem w roli głównej, po których pojawiają się teorie na temat jego stanu zdrowia. W przeszłości głośno było o wideo, na którym Putin zakrywał nogi wojskowym kocem, oraz materiale, na którym kurczowo trzymał się stołu, a na jego twarzy dopatrywano się grymasu bólu. Czy jednak rzeczywiście coś jest na rzeczy?

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.