Najnowsze informacje o zdrowiu Władimira Putina. Nie wszystkim się to spodoba

stan zdrowia putina

Najnowsze informacje o zdrowiu Władimira Putina. W ostatnim czasie mniej mówiło się o kondycji prezydenta Rosji, a w momencie gdy cały świat żył wojną na Ukrainie, często stawało się to numerem jeden w mediach. Teraz na temat zdrowia Putina wypowiedział się Dyrektor CIA Williams Burns. Informacje jakie podał do wiadomości publicznej mogą się niektórym nie spodobać. Czy Putin rzeczywiście jest ciężko chory, tak jak przedstawiano to w mediach?

Najnowsze informacje o zdrowiu Władimira Putina. Nie wszystkim się to spodoba

Wojna na Ukrainie ostatnimi czasy nieco spowszedniała i stała się o wiele mniej medialna, niż w momencie gdy Rosja zaatakowała sąsiadów Polski. I to mimo tego, że działania rosyjskich wojsk nadal trwają, a nawet mogą zostać zintensyfikowane. Nadal jednak centralną postacią w całym konflikcie pozostaje Władimir Putin. O prezydencie kraju agresora bardzo dużo mówiło się w kontekście jego zdrowia i ewentualnej poważnej choroby.

Medialne spekulacje mówiły o nowotworze z jakim zmagać miał się Putin. Donoszono, że Rosjanin podróżuje w obecności wielu lekarzy specjalistów. W sieci publikowano też nagrania, które miały dowodzić poważnym kłopotom ze zdrowiem Władimira Putina. Mowa między innymi o wideo, na którym Putin podczas rozmowy z Szojgu kurczowo trzymał się stołu a jego noga drżała. Innym popularnym nagraniem było to z parady wojskowej w Moskwie, gdzie nogi Putina przykryte były kocem. Teraz głos w sprawie jego zdrowia zabrał Dyrektor CIA Williams Burns. Najnowsze doniesienia nie wszystkim się spodobają…

ZOBACZ TAKŻE: Nowa benzyna na stacjach paliw w Polsce? Może pojawić się już niebawem, czy jest bezpieczna?

„Brakuje informacji wywiadowczych potwierdzających zły stan zdrowia prezydenta Rosji

Jak podaje portal RMF24.pl, Dyrektor CIA Williams Burns przekazał, że brakuje potwierdzonych informacji wywiadowczych mówiących o złym stanie zdrowia Władimira Putina. Szef wywiadu USA mówił o tym na forum bezpieczeństwa w Aspen w stanie Kolorado.

Williams Burns miał w dodatku zażartować, że rosyjski przywódca wygląda „zbyt zdrowo”, ale podkreślił, że nie jest to oficjalne stanowisko wywiadu.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.